Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wędkowanie w Ostfold - Norwegia

Czytali temat:
Ryszard Jedruch radoslaw majewski jujek12 (2808 niezalogowanych)
36 Postów
Lucjan Lucjan
(trader47)
Nowicjusz
Witam
Szukam osob mających doswiadczenie w wedkowaniu w Ostfold. Szczegolnie w trojkacie Moss, Askim, Halden. Interesuja mnie pozwolenia i licencje obowiazujace w tym rejonie, ciekawe miejscowki, szczegolowe przepisy, stosowane metody. A moze ciekawe znajomosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marek Kozłowski
(mareczekkkk)
Wiking
Za wiele ci nie pomogę bo nie mieszkam i nie wędkuje w tamtych rejonach. ale tu masz stronę na której dowiesz sie gdzie i jakie pozwolenia obowiązują.
www.inatur.no/sok#?q=&f=%5B%7B%22fel...fisketilbud%22%7D%5D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Mateusz Strzelczyk
(Mateusek)
Wiking
Znan super miejscowke w lesie na szczupaka....za tym nowym szpitalem w Sarpsborgu co buduja, jak cos dojazd podam na prv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Lucjan Lucjan
(trader47)
Nowicjusz
Dziekuje Marek i Mateusz za info.
Mam pytanie o węgorza. Z ogolnych informacji wiem ze polow wegorza w Norwegi jest zakazany. Ale na stronach o roznych lowiskach takiej informacji nie widze. Jak to jest z tym wegorzem?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marek Kozłowski
(mareczekkkk)
Wiking
Tez Czytałem że połów węgorza w Norwegii jest zakazany. Jest go mało i obieli go ochroną. Ale Pytałem o to wędkujących norwegów i żaden nie słyszał o takim dziwnym zakazie, kilka razy widziałem jak Norwedzy łapali i zabierali węgorza. Więc i ja tez sie do tego nie stosowałem i łapałem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
Mateusek napisał:
Znan super miejscowke w lesie na szczupaka....za tym nowym szpitalem w Sarpsborgu co buduja, jak cos dojazd podam na prv
a miejsce na spuszczenie łodzi jest ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Lucjan Lucjan
(trader47)
Nowicjusz
Dzięki Marek.
Jaka przynete stosujesz na wegorza? W zwiazku z tym ze zywiec w wielu miejscach tez jest zakazany, stosujesz martwa rybke, rosowke?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marek Kozłowski
(mareczekkkk)
Wiking
sorki za opóźnienie ale nie zaglądam tu zbyt często. A węgorza to tak jak i w Polsce na małego "Trupka" albo 3 albo 4 rosówki. Jeszcze wątróbka drobiowa też daje rade ale ja na nią juz
nie łapie bo jak delikatnie bierze to często zdejmuje ja z haka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok