Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

hop dance, zumba , cokolwiek - Norwegia

Czytali temat:
Krzysztof J pawel matysiak Yuri Kroyan m m boj fra oszlo Rafal Miko bratek82 M@rek K@@@ vbnm123 (1100 niezalogowanych)
65 Postów

(doska1310)
Początkujący
mam prośbę jeśli ktoś chodzi na zajęcia z Zumby, hop dance lub jakiekolwiek inne związane z tańcem w OSLO proszę o podanie linków telefonów adresów zima idzie czas najwyższy zorganizować sobie długieee wieczory
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(desperatka)
Początkujący
Dolaczam sie do prosby. Znacie, podawajcie. Dzieki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów

(doska1310)
Początkujący
Nikt nic nie wie nie słyszał ??????????????????????????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Agnieszka xxx
(mala1988)
Wiking
podejrzewam, że w każdej siłowni są takie zajęcia. ja chodzę do Actic i jest zumba i jakieś tańce afrykańskie. ale osobiście nie byłam na tego typu zajęciach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Justyna G
(Justine89)
Wiking
Fresh fitness na majorstuen i ulleval stadion, mają tam zumbę i jakiś inny taniec bardziej jak z videoklipów.

freshfitness.no/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(mikem)
Wiking
hejka.... no i wiadomo gdzie najlepsza zumba w Oslo ?? Przyjeżdżam 20go to mógłbym się wybrać. a czy jest gdzieś w Oslo BOKWA fitness ?? Słyszał ktoś coś ?? Bo ktoś pisał o afrykańskim tańcu ale nie wiem czy miał na myśli Bokwe właśnie czy coś innego ??
z góry dzięki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów

(doska1310)
Początkujący
Dzięki za odpowiedzi
Wiem że takie zajęcia odbywają się np. w sats ale chciałąm żeby dał ktoś opinie kto chodzi wie jak to wygląda idt
ale spoko dziękuję za tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(karlossobon)
Wiking
mam znajomego ktory chodzi na takie cos wiec popytam i dam znac, z tego co pamietam to w jakis dzien bodajze w czwartki lub we wtorki jest mozliwosc przyjscia ,,otwartego,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok