Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

WOKALISTKA SZUKA ZESPOŁU - Norwegia

Czytali temat:
Mirek Biłek MIROSLAW WANGLER &rzej Zlotousty (980 niezalogowanych)
5 Postów
Agata Zajic
(magdula09)
Wiking
jestem wokalistką z długim stażem, pracowałam w Polsce z wieloma zespołami jednak stety bądź niestety przywiało mnie do Norwegii- dokładnie do Bergen. Szukam ludzi chętnych do stworzenia czegoś nowego bądź zespołu , który szuka wokalistki, Posiadam swoje aranże, mam bardzo duży repertuar- konkrety na priv . pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
161 Postów
Stały Bywalec
Nazwa kapeli : gang bang!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
po weselach chcesz jezdzic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Agata Zajic
(magdula09)
Wiking
niekoniecznie chociaz to sie najbardziej oplaca, jest mnostwo innych miejsc gdzie mozna robic to co sie lubi. Wiec dlaczego nie sprobowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Zycze powodzenia, ale wiedz, ze amatorscy muzycy w Norwegii sa czesto lepsi niz Ci z polskich stacji radiowych. Ksztalcenie muzyczne jest lepiej zorganizowane, programy ciekawsze itp. itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Agata Zajic
(magdula09)
Wiking
Dzieki, wiem o tym interesuje sie tym od dawna..i zamierzam tu tez sie w tym kierunku kształcic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Grzegorz Sylwestrzak
(GrzegorzSylwestrzak)
Wiking
hej gram od 12 lat na basie ,jestem otwart na rozne propozycje ,korna grac mi sie chce!!!!pisac na priv pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok