Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

wspinanie w pd Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
monika broniszewska Marcin n Marcin Sz Marcin Olszak Michał Zyborowicz Andrzej Filip Magdalena Włodarczyk Łukasz Wolak Monika K. Gabriel- Lille Mi JasonBreda (2349 niezalogowanych)
9 Postów
Leif E
(Leyf)
Wiking
Pierwszy mój post, witam wszystkich. Może ktoś z forum wspina albo wspinał się gdzieś w pd. Norwegii (zwłaszcza Vest Agder) ? Interesują mnie informacje głównie na temat obitych dróg ale za każde info będę wdzięczny. Pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
pogadaj z marcin100
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Maciej Ladygin
(vero alfista)
Wiking
Hej.

W Kristiansand jest klub wspinaczkowy
http://www.ckk.no/forside.aspx
Często wspinają się na Odderøya i na sztucznej ściance. Nie jestem pewien czy mają drogi przygotowane, bo dopiero zamierzam kupić sprzęt i ruszyć w skały.

pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Leif E
(Leyf)
Wiking
Dzięki za info, chyba wyląduje w czerwcu niedaleko Kristiansand, sprzęt zabieram więc jak będzie trochę wolnego to można by gdzieś połoić

Temat aktualny jakby ktoś coś wiedział albo chciał się wspólnie powspinać to śmiało...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Marcin Sz
(Marcin100)
Nowicjusz
Cześć
Ja działam w okolicach Drammen ,polecam przewo Drammensgranitt sporo fajnego wspinu,
Na południu też masz dużo sportowego wspinania z obitymi drogami poszukaj jakiś przewodników albo topo na necie, jest tu sporo możliwości no i te tarcie w granicie miodzio
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
sporo dobrego, wszelkiego rodzaju wspinu masz w okolicach Stavanger. Nie jest tak daleko od Kristiansand wiec spokojnie mozna nawet na jeden dzien smignac. Jest tego tak duzo, ze ciezko ogarnac Jakby cos dawaj znac to cos podzialamy i mysle ze lokum na nocke tez sie znajdzie... pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(JestemMarta)
Wiking
Witam, moja pierwsza odpowiedz Będziemy się wspinac od końca maja w Sogndal tam jest raj Piszę "my " bo jest nas więcej Jesteśmy z okolic Voss Jeśli ktoś by się chciał przyłączyc zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
marcin sz
(kaacpeer)
Wiking
cool....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Leif E
(Leyf)
Wiking
Fajnie, że jak widzę nie samą pracą w Norge się żyje Jak już będę na miejscu to chętnie skorzystam z jakiejś opcji lub napiszę jeśli będziemy gdzieś działać. Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Maciej Ladygin
(vero alfista)
Wiking
Leyf napisał:
Fajnie, że jak widzę nie samą pracą w Norge się żyje Jak już będę na miejscu to chętnie skorzystam z jakiejś opcji lub napiszę jeśli będziemy gdzieś działać. Pozdro


Niektórzy żyją aby pracować, inni pracują aby żyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok