Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

13 Posty
Barbara C
(BasiaP)
Wiking
A jest ktos z Vestfold??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Barbara C
(BasiaP)
Wiking
A jest ktos z Vestfold??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
181 Postów
D K
(antypolak)
Stały Bywalec
Jeszcze raz zapraszam na gatebil.no/?p=3946 Jest ktoś chętny?... Będzie dużo do fotografowania w ruchu. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(Aniaa)
Wiking
chętne wysłucham kilku rad co do pstrykania/modelingu jeśli ktoś jest chętny tu jest na moim profilu pstryczek wyslij prywatna wiadomosc . Mieszkam w Bergen, ale mogę dojechać do Asker, Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Bartek Krupa
(bartekrupa@op.pl)
Wiking
... Witam
Jestem w temacie fotografii laikiem - więc wszystko w tym temacie robię na tzw. węch, ale po zakupie lustrzanki cyfr.sony A550 chciałbym się nauczyć opanować to ustrojstwo zanim popłynę w większe koszty Chętnie podpatrzyłbym w pracy kogoś kto zna się na fotografii plenerowej, sportowej i studyjnej... praca ze światłem, wyposażenie studia, organizacja sesji foto itp...
Teoria to jedno a praktyka to drugie - oczywiście również poszukiwany jest ktoś kto potrafi zrobić profi makijaż modelce i znający się na wizażu, chcący się również wspólnie uczyć i eksperymentować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
239 Postów

(FOTOGRAFIK)
Stały Bywalec
Eh... bartekrupa@op.pl. Polecam Ci do poczytania książki takie jak "sekrety mistrza fotografii cyfrowej" by Scott Kelby, i edycja zdjęć tego samego pana, możesz tez znaleźć się przypadkiem na Kelbytrening. Potem polecam z "pamiętnika lampy błyskowej" pana Joe McNally i oczywiście "Ciało" od Lee Varis. Jak już się podszkolisz, opanujesz trójkąt i znajdziesz się przypadkiem w jakimś skromnym studio z pomocą na pewno pospieszy Ci Fotografia obnażona naszego rodaka Radosława Brzozowskiego. Książki te jak i wiele innych znajdziesz na stronach wydawnictw Helion i Galaktyka.
Poza tym polecam ci portale takie jak fotoblogia, siwat obrazu, itp. Radze poszukać także blogujących fotografów takich jak Hobby czy wielu naszych rodaków. Wpadnij tez na stronę strobist, gdzie można nauczyć się sporo o świetle. A jak Ci tego będzie mało polecam pania Gry Garness która za jedyne 150 fontów da Ci skorzystać z jej nieprzeciętnej znajomości photoshopa zamkniętej w 2 dvd. Odwiedź od czasu do czasu fotoferie i zaprenumeruj jakieś czasopismo, np DFV (Może szału nie ma, ale maja ciekawe artykóły z ktorych wiele można wyciągnąć)

I jeszcze jedna rada... Wiem że to wszystko przez to, że wychowaliśmy się w generacji "daj" Ale wystarczy tylko poszukać tego w necie!!!... A co do opanowania tego "ustrojstwa" to polecam lekturę INSTRUKCJI OBSŁUGI!!! Może Cię to zdziwi, ale tam jest naprawdę wiele opisane (jeśli masz instrukcje w nieznanym języku: patrz podkreślenie).

Mam nadzieje, że odrobinę pomogłem.
ps... Czytanie książek wychodzi taniej niż kursy, i nie licz na coś dobrego za darmo, bo to strata czasu.

Polecam się.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
bartekrupa@op.pl napisał:
...
Teoria to jedno a praktyka to drugie


Oczywiście mój przedmówca nie koniecznie rozumie sens tego zdania... skoro odsyła do książek.

Bartek ma dobry pomysł, zapytać nie szkodzi, a co do instrukcji obsługi to wiedzieć gdzie i co nacisnąć czy przekręcić, niekoniecznie znaczy, że się to zrobi w odpowiednim momencie - sytuacji.

Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
August Arise
(Glamdot)
Wiking
Witam
Mój pomysł w tym temacie przedstawię tak: Jeżeli ktoś ma pomysł na sesję chętnie postawiłbym się w roli modela. Jestem 100% amatorem ale szybko się uczę i raczej łatwo się ze mną współpracuje. Mam ogromną ochotę stworzyć swoje pierwsze małe portfolio.

Może wspólnie zrobimy coś konstruktywnego. A przy okazji możemy napić się kawy. Możliwe, że znajdziemy wspólny temat do rozmowy i będzie ciekawie.
Myślę, że wiadomość prywatna to odpowiednia forma kontaktu
Jeżeli nie trafiłem w temat to przepraszam. Wolałem się podpiąć niż otwierać nowy.

Pozdrawiam
August
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Marco Marcus
(Marc)
Początkujący
Aniaa napisał:
chętne wysłucham kilku rad co do pstrykania/modelingu jeśli ktoś jest chętny tu jest na moim profilu pstryczek wyslij prywatna wiadomosc . Mieszkam w Bergen, ale mogę dojechać do Asker, Oslo

Wujek dobra rada zawsze chętnie pomorze zapraszam na stronkę : www.PHOTO-DESIGNe.com
Mieszkasz dalej w Bergen czy Oslo? - jest temat...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Marco Marcus
(Marc)
Początkujący
rhplus napisał:
łojesu
dobre
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok