Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

instrumentalisci poszukiwani! - Norwegia

Czytali temat:
(654 niezalogowanych)
28 Postów

(wuja mokry)
Wiking
szukam twardo muzykow do wspolnego grania w kapeli blues-rock-metalowej,wszystkich zainteresowanych z okregu Oslo zapraszam na wstepnego gadulca,trzeba sie sprezyc i znalezc miejsce i czas na granie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Ireneusz Ko.
(motocyklista)
Początkujący
.. a manager ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów

(wuja mokry)
Wiking
jak sprawnie gadasz po norwesku to i dobry menager sie przyda,my bedziemy grac a ty sciagac za to kasiore od tlumu ktory przybiezy na koncerta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
August Arise
(Glamdot)
Wiking
Ja może się przydam, trochę gram na bębnach ale długo nie grałem, od bodajże listopada.

tutaj marną próbkę wrzucam. nagrań od moich czasów nie zmienili

www.myspace.com/thecottoncandys

A miejsce do grania jest na korsgate, za próbę okolo 600kr, czas od 19 to 23 więc raz na dwa tygodnie można sobie poszaleć ewentualnie częściej

Jeżeli gram totalnei źle to zlej tego posta

Zainteresowany? Pisz na priv!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Slawomir Bebenca
(slawek5011)
Wiking
Dajcie namiary,moze sie cos razem wymysli.Vocal gitara.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów

(wuja mokry)
Wiking
panowie juz sie ogarniamy,ale potrzeba wiedziec jaki gatunek muzyki chcecie uprawiac,ja osobiscie oscylowalbym pomiedzy hippisowskim rock-metalem,czyli konkretnie np covery bardzo znanych rock kawalkow w wiele mocniejszych aranzach,ale tez i rasowego bluesa chetnie i zawsze.proponuje wiec spotkanie w sobote o 22.00 w Oslo w lokalu o nazwie ROCK-IN,kto sie ma pojawic to dzwonic na moj nr 46253271 pozdro.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok