Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

piłka nożna. Os,Bergen - Norwegia

Czytali temat:
lukbru (873 niezalogowanych)
1 Post
Jarosław Niwiński
(jarosław.niwiński)
Wiking
Chciał bym się dowiedzieć. Czy istnieje grupa stale spotykających się ludzi w miejscowościach wymienionych w temacie, by "pokopać w gałę"Od niedawna przebywam w Norwegii i z chęcią poznam nowych ludzi na obczyźnie. Oraz zażyje odrobinę ruchu. może jest ktoś na tym forum kto chciały zorganizować taką grupę. ja z chęcią się przyłącze... pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów

(RomanDaniel01)
Wiking
Siemanko! no ja tez jestem od nie dawna w sumie i tez poszukuje takiej grupy ktora gra w pilke , bo brakuje mi tego ;D sluchaj z tego co sie dowiedzialem to jutro ( tj . Niedziela . 29.04.2012) Norwedzy graja na orliku w centrum Bergen mysle ze nie bylo by problemu tam do nich dołączyć . wiec jak cos odezwij sie dzisiaj i sie zgramy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Emil WU
(emilwu)
Wiking
witam, ja mieszkam w OS i bardzo chetnie zagram jest jeszcze kilku chlopakow zainteresowanych takze jak cos daj sygnal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Daniel Starzec
(daniel_starzec)
Wiking
Mieszkam w Oslo i jak coś jestem chętny ;]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Damian Tomczyk
(DamianMKS)
Wiking
Daniel ja również z Oslo i bardzo chętny na pogranie w piłkę z rodakami . Ktoś więcej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok