Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Ryszard Jedruch Marcin B Mirosław L Tomasz Kacperski Tom Tom (6282 niezalogowanych)
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
000aneczka napisał:
Witam i z gory przepraszam ze sie szarogesze na tym watku ale potrzebuje informacji bo sama nie umiem sobie poradzic z ich znalezieniem.
Napisalam na tym forum na watku regionalnym "Haguesund" ale zero odzewu tak wiec zwracam sie do Was z prosba o wszelkie informacje

Chcialabym sie wybrac z mezem (moze plus znajomi) w okolice Haguesund na tydzien moze 10 dni na urlop. Ktory ma na celu glownie wedkowanie meza.

Mamy zamiar wynajac jais domek na ten czas i wybor miasta padl ze wzgledu na lotnisko jako ze bedziemy podrozowac z dziecmi i nie chcialabym dlugiego dojazdu od lotniska. No chyba ze miejsce okaze sie nieatrakcyjne i trzeba bedzie zmieic plany albo wyslac meza samego
A tego bardzo bym nie chciala bo wiem ze Norwegia jest sliczna i pewnie nie uda mi sie z dziecmi bardzo pozwiedzac ale chociaz "liznac"sie uda

Data wyjazdu nie jest ustalaona ale mysle ze maj-czerwiec bylby dobrym okresem. (?)

Czy orietujecie sie moze czy jest mozliwosc wyplyniecia na wedkowanie w morze w jakiejs zorganizowanej grupie czy tez z przewodnikiem itp Jak to zorganizowac i jakie moga byc koszta?
ja nic nie doradze ,za krotko w norwegii.sam mam problemy ze znalezieniem dobrych miejsc ,ale chetnie przyłącze sie do jakiejś grupy organizującej wyjazd na północ norwegi




Co mozna zrobic razem z dziecmi w miescie czy sa jakies atrakcje? Dzieci malutkie wiec jakies parki, ciekawe ale nie trudnodostepne miejsca. Moze jaks jazda konna itp oczywiscie sla mnie nie dla dzieci

Jak na razie mam metlik w glowie bo tysiac pytan haotycznie mi sie nasuwa...

Bede wdzieczna za wszelkie informacje

W sumie chcialabym to zorganizowac tak zeby zarezerwowac i "dac" w ramach prezentu gwiazdkowego takze prosze pomozcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
314 Posty

(krzysztof1970krk)
Stały Bywalec
jako załozyciel tego wątku
zwracam się do Administratora o usuniecie wszelkich wpisów jakie dokonałem w tym temacie i w innych ,
mając dość brudów jakie są tu codziennie wylewane ,ja z tej układanki się wypisuje
ps
przepraszam za niektóre moje wpisy ,za wulgaryzmy i za porównania
przyznaje poniosło mnie ,ale jako facet z ikrą podjołem decyzje że ja w tym cyrku nie będę robił za małpe
życze powodzenia dla całej instytucji jaką jest Moja Norwegia
z poważaniem
Kaktus
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jacek Olszewski
(Meteor)
Wiking
Witam mam pytanko jak to wędkowanie wygląda w Norwegii czy jak w Polsce jest wymagana karta wędkarska jakieś zezwolenia ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
kojot kojot
(kojot75)
Wiking
ja jestem chętny na wypady na rybki , jestem tutaj od kilku miesięcy mieszkam w Horten i nie mam pojęcia gdzie pomachać wędką , wędkowanie to coś co uwielbiam , a od kąd tu jestem nie byłem na rybach , z chęcią powędkowałbym tylko nie wiem gdzie i nie mam z kim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
kojot kojot
(kojot75)
Wiking
krzysztof czy ty tu jeszcze zaglądzasz odezwij sie na priv ja możesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów

(michalchelm)
Nowicjusz
Również proszę o kontakt chętnie wybiorę się na wspólne wędkowanie w okolicach oslo-drammen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Adam Doering
(frajter)
Wiking
prosiłbym też o kontakt wekujących w Norwegii , chętnie porozmawiałbym nawet na skype na temat lorbasów w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
ciepło sie robi to trzeba zamoczyć kija
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
Hej ja juz zamoczyłem hahaha a za dwa tygodnie wybieram sie na lofoty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
tydzień temu brały dorsze ,teraz coś nie biorą kto łowi w okolicach Aust-Agder
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok