Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Fysioterapia Daniel Zarkowski Piotr Grabek (1475 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ivka111 napisał:

ps. do salsy figury nie trzeba aby chec byla

prędzej się Francuz nauczy pić ciepłą wódkę i zagryzać sfermentowaną kapustą, albo Chińczyk usmażyć kotleta schabowego, niż ktoś bez krwi południowoamerykańskiej wykona w miarę poprawnie salsę
jak nie widzieli jak oni to robią, to i niech lepiej nie próbują naśladować
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
ale nikt nie musi robic tego idealnie! wystarczy chciec i dupka ruszac... i checi miec...to najwazniejsze!!!
po za tym znam osoby bez dodatku wspomnianej krwi ze szczena by ci opadla na podloge jakbys zobaczyl jak tancza salse....widac nie widziales!!!

ps. czy to na przyklad ze nigdy nie bedzie sie mowilo w obcym jezyku tak jak rodowity mieszkaniec danego kraju ma takze ludzi odciagac od pomyslu nauki tego jezyka??? nie rozumiem tego co piszesz..... skoro masz takie podejscie do nauki nowych rzeczy to podejrzewam ze wiekszosc czasu spedzasz nie robiac nie.. bo po co...

ps.2 ja jestem Polka z pelnej krwi ale jak narazie nie umiem pić ciepłej wódki i zagryzać sfermentowaną kapustą...wybacz ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Stały Bywalec
hehe ostro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ivka111 napisał:
ale nikt nie musi robic tego idealnie! wystarczy chciec i dupka ruszac... i checi miec...to najwazniejsze!!!
po za tym znam osoby bez dodatku wspomnianej krwi ze szczena by ci opadla na podloge jakbys zobaczyl jak tancza salse....widac nie widziales!!!

ps. czy to na przyklad ze nigdy nie bedzie sie mowilo w obcym jezyku tak jak rodowity mieszkaniec danego kraju ma takze ludzi odciagac od pomyslu nauki tego jezyka??? nie rozumiem tego co piszesz..... skoro masz takie podejscie do nauki nowych rzeczy to podejrzewam ze wiekszosc czasu spedzasz nie robiac nie.. bo po co...

ps.2 ja jestem Polka z pelnej krwi ale jak narazie nie umiem pić ciepłej wódki i zagryzać sfermentowaną kapustą...wybacz ...

taaa
wystarczy aby w ciążę zajść
ps
może by tak mazura, chodzonego, albo chociaż polki?
ps.2
wstyd się przyznawać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MadziaD)
Wiking
Mojito w samym centrum Oslo piatki i soboty, wstęp 100 koron... pozdrawiam!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok