witam wszystkich
czy orientuje się ktoś czy w Bergen można gdzieś zdjąć "simlocka" z x-boxa
czy orientuje się ktoś czy w Bergen można gdzieś zdjąć "simlocka" z x-boxa
1 NOK
NORWEGIA – STAVANGER | SZUKAMY FACHOWCÓW DO PRACY Norweska firma budowlana V-Bygg AS poszukuje doświadczonych: CIEŚLI KONSTRUKCYJNYCH / STOLARZY / PRACOWNIKÓW WYKOŃCZENIOWYCH do realizacji nowoczesnych projektów mieszkaniowych oraz biurowych w Stavanger.