Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Joanna Kwiatkowska Stan Kas grzegorz-robert cebula boj fra oszlo Seidel Beer Damian Dąbrowski Onty_Ja_Gabriel_3. Eliza Eliza BenDover Mateusz Rozi Stępień (8585 niezalogowanych)
5 Postów
zenek k
(szybki7)
Wiking
ludzie wy to macie pusto w tych glowach, szkoda mowic ale ktos mogl jeszcze z pare razy tylkiem ruszyc jak was..... naprawde zenujace jak potraficie kogos bluzgac przez to ze stala mu sie krzydka, polskie zacofanie ludzi ktorzy juz maja dosc w portfelu....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
@ szybki7 , tak to zenujace jak ktos wypisuje bzdury nie zapoznawszy sie z sytuacja, nie przeczytawszy artukulow i nie wysiliwszy sie aby zdobyc info na temat tego ' poszkodowanego' pana.
Proponuje zaglebic sie najpierw a potem ewentualnie obrazac kogos, ze ma pusto w glowie. Samo pisanie dla pisania na forum nie ma sensu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(mikael elisabetarson)
Wiking
Na szciescie nieoceniamy teraz mnie tylko firme Bestpol Kowalski .A poszkodowany jak najbardziej jestem.Nie dostalem wyplaty za przepracowany czas jak rowniez nieoddano mi moich rzeczy osobistych z mieszkania.Poplecznicy firmy Bestpol moga tu wypisywac co chca , logowac sie na jakie niki chca.Tak czy owak bede dochodzil swoich praw w sadzie , niech on oceni kto tu jest poszkodowany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(sailor)
Wiking
Jezeli tak rzeczywiscie jest, to dlaczego TY sam operujesz roznymi nickami na roznych forach i piszesz z niezdrowym zacietrzewieniem, zamiast oddac sprawe do sadu. Co mi tu sie nie zgadza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
230 Postów
joanna kidawa
(asia68)
Stały Bywalec
Po przyjeździe z Norwegii głęboko schowałam nowy testament, ponieważ jeden policzek mam siny od ciosów, a drugi opuchnięty z nastawiania. Jako niepraktykująca, ale wierząca i wychowana w wierze katolickiej zastosuję zasadę "oko za oko ząb za ząb" według starego testamentu.
Wiem, że to działa.
Jeśli ktoś nie kłamie i nie kombinuje, tylko stała mu się prawdziwa krzywda to powinien dochodzić sprawiedliwości w sposób jaki dopuszcza prawo oczywiście.
W No wyrównywanie porachunków jest o wiele prostsze niż w Pl. To już wiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Joanna Kwiatkowska
(Kwiatek)
Wiking
Latarnia pasuje.Oszust zawsze będzie oszustem.Ale rozliczenia już na dniach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Joanna Kwiatkowska
(Kwiatek)
Wiking
To znany frajer z Pultuska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok