Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Muzycy w Bergen - Norwegia

Czytali temat:
MIROSLAW WANGLER Vicky F Joanna Kuchnicka Robert L jakapela Drzazga Felipe26 Tomi369 (5391 niezalogowanych)
23 Posty
Victor J
(JVP)
Wiking
Czy są może muzycy w Bergen lub okolicy?
Poszukujemy z kolegą osób którzy graja na jakiś instrumentach lub np śpiewają, planujemy zmajstrowac jakiś band, jest perkusista i gitarzysta ze sprzetem........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów

(mari66)
Stały Bywalec
ja moge spiewac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Victor J
(JVP)
Wiking
Masz jakies doswiadczenie muzyczne?, jakie klimaty lubisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Aldona Śleboda
(Aldi90)
Wiking
WitajNie lubie pisać tak na forum.Posiadasz może takie coś jak facebook lub może jakiś e-mail??Jeżeli tak,to możesz mnie znalezc :FACEBOOK-Aldona Śleboda,miejscowosć Konin
lub e-mail: aldsleb@onet.pl.
Pozdrawiam
Aldona Śleboda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
monika labun
(monia labun)
Wiking
Hej! Jestem muzykiem i mieszkam w Bergen. Wyslalam Tobie wiadomosc na priv.! POzdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Stały Bywalec
[Aldona Śleboda
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ania Chodyna
(aniachodyna)
Wiking
jestem doświadczoną wokalistka. Znajdziesz mnie w internecie - Ania Chodyna. Poszukuje kontaktów muzycznych w Bergen. Chce tu mieszkac. Chciałabym poznać osoby z branży. Śpiewam niemal wszystko od poezji spiewanej do bluesa i nie sprawia mi problemów nauka nowych rzeczy, chetnie sie rozwinę. Śpiewałam i na weselach i w kościołach. Na imprezach dużych i kameralnych. Mam świetny kontakt z publicznościa. jeśli Twoje, Wasze poszukiwania są aktualne, prosze o kontakt na prywatną skrzynke tu na portalu lub mailem aniachodyna@poczta.onet.pl
dziekuje!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
jakapela Drzazga
(jakapela)
Wiking
40205292 Dzwoń
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok