Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kurs norweskiego dla dzieci - Norwegia

Czytali temat:
Piotr B. Karol S grzegorz żurek Agata Dymna Łukasz Kuczyński zdzislawa koziol Krzysztof Borkowski mar woj Daria Bu Kamil Poletek doReMi Igus (3359 niezalogowanych)
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
Witam,
co piątek w przedszkolu otwartym Språkstien (Joachim Lampes vei 5, Årstad) organizowana jest grupa językowa dla dzieci powyżej 4-go roku życia. Mamy czy tatusiowie, którzy mają chęć, aby ich dzieci poznawały język norweski, a nie mają innych możliwości, mile są widziani. Nauka ma się odbywać poprzez zabawę (rymowanki, śpiewanki, itp.). Kurs rozpoczyna się o 10.00. Nieodpłatnie.
Uwaga! Dzieci, które nie chodzą do przedszkola, często nie chcą brać udziału w zajęciach, ponieważ mają ochotę się bawić z pozostami maluchami. Dlatego, zdaniem prowadzącej, dobrze było by chodzić do przedszkola w inne dni, tak by dzieci się nie stresowały i nauka kojarzyła się z przyjemnością.
Przedszkole jest otwarte we wtorki, czwartki i piątki. Nie jest duże, ale panuje w nim sympatyczna atmosfera. Korzystanie z przedszkola jest darmowe; płaci się jedynie za lunsj (nie trzeba korzystać) i kawę/herbatę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Joanna 355
(anett222)
Wiking
witam

bylabym zainteresowana spotkaniami dzieciakow,mam 5 letnia coreczke i nie zna norweskiego i sie martwie, przeprowadzilismy sie dopiero do Bergen a ponoc musi juz od pazdziernika do szkoly bo ma 5 lat , kiedy i gdzie mozna przyjezdzac do tego przeczkola?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Grzegorz Marciszewski
(grzesita90)
Wiking
Tutaj dzieci ida do szkoły od lat 6
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Joanna 355
(anett222)
Wiking
Ja rownież byłabym zainteresowana. Proszę o kontakt mam , przeprowadziłam sie dopiero do Bergen, mam 5l córeczkę i nie wiem za co sie zabrać. Proszę o email: anetamichalczyk7@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(emilena)
Wiking
Witam, ja również jestem zainteresowana. W sumie córka 4 będzie miała w sierpniu ale sądzę że to nie robi większej różnicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
ewa tokarz
(evva)
Wiking
Witam,
bardzo fajny pomysł z tymi spotkaniami
Jestem bardzo zainteresowana, co prawda przyjeżdżam z dziećmi dopiero pod koniec czerwca ale już dzisiaj szukam takiej pomocy bo nie umieją języka norweskiego a od sierpnia idą juz do szkoły bo mają 6 i 11 lat.
Proszę tylko mi powiedzieć czy przez wakacje to też bedzie funkcjonować?
Dziękuję za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam cieplutko z Polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty

(jw24)
Nowicjusz
Hei
Heidi czy Twoje korki skierowane są tylko dla dzieci ? czy dla dorosłych również ?? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
iwo j.
(gdanszczanka77)
Wiking
Witam,
w okresie wakacyjnym tj . po 20 czerwca też działacie ??
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok