Witam,
ma ktos moze pozyczyc/sprzedac przejsciowke na norweski gaz?
A moze na stacji w Nesttun maja takowa do pozyczenia?
ma ktos moze pozyczyc/sprzedac przejsciowke na norweski gaz?
A moze na stacji w Nesttun maja takowa do pozyczenia?
1 NOK
POSZUKIWANI WYKWALIFIKOWANI CIESLE KONSTRUKCYJNI/STAVANGER BUDOWA DOMU * STAWKA 290 KR /H, WYPŁATA 2 X W MIESIĄCU * MOŻLIWOŚĆ PRACY 54 H TYGODNIOWO * DODATEK DZIENNY 250 KR * PROJEKT WSTĘPNIE DO KOŃCA ROKU 2026 * ZAPEWNIONE ZAKWATEROWANIE W CENIE 500 KR/TYDZIEŃ KONTAKT: AGNIESZKA 571325410 aga@consentra.no