potrzebuje dostac sie do Bergen, wiem ze sa promy, autobusy - interesuje mnie czy ktos moze samochodem jezdzi i zbiera ludzi (piatek 8.02.13)
prosze o odpowiedz jesli ktos cos na ten temat wie
prosze o odpowiedz jesli ktos cos na ten temat wie
1 NOK
Czy wiesz, że osoby, które wynajmują mieszkanie w Norwegii też powinny je ubezpieczyć? Właściciel mieszkania ubezpiecza tylko budynek, ale wartościowe przedmioty powinieneś ubezpieczyć we własnym zakresie! Telewizor, kamera, aparat fotograficzny, biżuteria, komputer czy tablet - ubezpieczenie takich przedmiotów na wypadek kradzieży czy zniszczenia należy do obowiązku osoby wynajmującej. Kliknij tutaj i dowiedz się ile będzie kosztować ubezpieczenie Twojego majątku. Masz pytanie? Zadzwoń: + 47 21 956 392