Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

ja tu sie mieszka - Norwegia

Czytali temat:
(485 niezalogowanych)
3 Posty
Wiking
Wpadłem tu przejazdem , nie znam nikogo w tym miescie .Mam dylemat czy zostac tu a moze szukac gdzie indziej swojego miejsca. Doradzcie co robic . Jak tu sie żyje. I co trzeba zrobic zebu tu zostac na stałe. Andrzej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
komiu napisał:
Wpadłem tu przejazdem , nie znam nikogo w tym miescie .Mam dylemat czy zostac tu a moze szukac gdzie indziej swojego miejsca. Doradzcie co robic . Jak tu sie żyje. I co trzeba zrobic zebu tu zostac na stałe. Andrzej
chujowo sie zyje.... jedz dalej gdzie oczy poniosa.. udanej podrozy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Nowicjusz
Jednym zyje sie dobrze innym troche gorzej.
Co masz zrobic zeby zostac na stale?- stala praca to podstawa(albo jaka kolwiek ) ,pozwolenie na pobyt,odrobina szczescia i wytrwalosci a bedzie dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Marco Marcus
(Marc)
Początkujący
jedź na Lofoty albo Wyspy owcze - ładniejsze krajobrazy
albo zostań tutaj, pracy nie brakuje a jak ktoś pytał wcześniej praca to podstawa. Kontraktem od pracodawcy idziesz na policje i urzędu skarbowego - potem już z górki - Powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Żeby zatrzymać się tutaj to praca, numer personalny i pozwolenie na pobyt stały. I tak jak napisała Zupka, żyje się tu jednym lepiej innym gorzej. Dużo osób narzeka w Bergen na pogodę która jest strasznie zmienna i deszczowa. Najbardziej deszczowe miasto w całej Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
eeee tam od razu deszczowa, dzis dla odmiany sniegiem napieprzalo.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
Czy to to jest prawda ze tu jest gonitwa za kasa i polacy się boja pomodz zeby om nie zabral pracy. Ja nie szukam aning pracy aning mieszkania. Czy tak tu jest.
Z powarzaniem Andrzej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
komiu napisał:
Czy to to jest prawda ze tu jest gonitwa za kasa i polacy się boja pomodz zeby om nie zabral pracy. Ja nie szukam aning pracy aning mieszkania. Czy tak tu jest.
Z powarzaniem Andrzej


Jezeli chcesz sie osiedlic na stale i nie szukasz ani pracy, ani mieszkania, to proponuje jakis cieplejszy klimat. Pod "chmurka" zimno tak nie doskwiera, a i jakiegos banana latwiej znalezc.

No chyba, ze bedziesz mieszkal na stale w hotelu, a na zycie masz z samych procentow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok