Witam mam na imie Krzysiek jestem tu nowy czy moge liczyć na pomoc z waszej strony w znalezieniu pracy (kazdej pracy)tylko nie na morzu.Pozdrawiam
15 Lat temu
1 NOK
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Svelvik. W gabinecie możliwa jest komunikacja w języku polskim. Zespół jest międzynarodowy – większość pracowników mówi po polsku :) Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych tj.: - leczenie zachowawcze (tj wypełnienia,czyszczenie itp) - leczenie kanałowe - chirurgia - odbudowa protetyczna zniszczonych oraz brakujących zębów - ...