Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Jak pokonać strach związany z jazdą autkiem?czyktoś miał taki problem? - Norwegia

9 Postów
OleOleOle24
(OleOleOle24)
Wiking
Witajcie!

Mój problem polega na tym, że nie umiem przezwyciężyć strachu przed jazdą moim samochodem. Jak sobie z tym poradzić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
a jakie sa tego objawy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MarekM3)
Wiking
co po wypadku ? zmus sie po paru dniach , tyg powinno przejsc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
OleOleOle24
(OleOleOle24)
Wiking
jakie są objawy? Po prostu, bardzo się stresuję. Boję się, że coś może się stać. Najgorzej jest na drogach, których nie znam. Jedynym rozwiązaniem jest jeździć, jeździć, jeździć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
OleOleOle24
(OleOleOle24)
Wiking
Nie było na szczęcie żadnego wypadku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Moze chodzi Ci oto,ze trzeba zwolnic przed przejsciem dla pieszych,jechac wolno i bezpiecznie i nie wisiec na ogonie innych samochodow?
Wiem,ze wielu Polakow ma z tym problem i za cholere nie moze tego pojac,po co te przepisy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
OleOleOle24
(OleOleOle24)
Wiking
Jeżeli już, to ja jestem tą osobą, co zawsze jedzie wolniej i Ci za mną wykorzystują to i wyprzedzają mnie, jak tylko mają możliwość. Nie jestem typowym polskim kierowcą za kołkiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Dlugo masz prawo jazdy i od kiedy prowadzisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
OleOleOle24
(OleOleOle24)
Wiking
Prawko mam długo, z tym, że nie jeździłem bardzo dlugo po zdaniu. Teraz jeżdżę 1.5 roku, ale cały czas po jednej i tej samej trasie. Wpadłem w błędne koło. Doszło do tego, że znam na tej drodze każdy zakręt, przejście dla pieszych i nawet dziurę w drodze, więc tam czuję się pewnie. Teraz idzie wiosna i chciałbym coś z tym zmienić. Nie mogę całe życie jeździć jedną trasą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Tak na powaznie to poszukaj,popros jakiegos znajomego o pomoc. Niech z Toba pojezdzi troche,bo moze przesadzasz i dziala u ciebie negatywna podswiadomosc. Jezeli ,to nie pomoze to skorzystaj z porady trenera personalnego.To znaczy osoba ktora cie zmotywuje i nastawi pozytywnie do tego problemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok