Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

SZUKAM POLSKIEGO PSYCHOLOGA W OSLO - Norwegia

36 Postów
Andrzej K
(oslo30)
Nowicjusz
Heyka.SZUKAM POLSKIEGO PSYCHOLOGA W OSLO Prosze o jakies namiary
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Powyżej masz imie i nazwisko pani psycholog wraz z adersem e-mail. Jest ona moderatorem tego działu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
ona jest moderatorem chyba tylko z nazwy. jakos jej nie widac na forum. ale moze pracuje jako psycholog.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Wioletta Precikowska
(Wioletta E.)
Nowicjusz
Witaj,

czy jesteś pewien, że potrzebujesz psychologa? Jeśli nie, to może ja mogłabym Ci pomóc. Jestem coachem, pracuję metodą Zen coachingu w Oslo. Miałam klientów, którzy zostali odesłani przez psychologów do domu, bo z ich punktu widzenia nie byli wystarczająco zaburzeni a jednak czuli, że potrzebują pomocy.

Zen coaching nie jest terapią, ale ma terapeutyczne i transformujące działanie. Polega na głębokim, pełnym szacunku i wsparcia słuchaniu, stosowaniu prostych technik i zadawaniu specjalnie skonstruowanych pytań, które mają na celu pomóc klientowi w rozpoznaniu jego własnej prawdy, dotarciu do własnych odpowiedzi i wyborów. Pomaga w nawiązaniu kontaktu z uczuciami, potrzebami i pragnieniami a także z wewnętrznymi zasobami potrzebnymi do ich realizacji w świecie zewnętrznym. Wspiera w rozwoju osobistego potencjału i w znajdywaniu rozwiązań trudnych sytuacji zgodnie z głosem wewnętrznym, a nie tym, czego chcą od nas inni. Daje szansę odkryć i zrozumieć kim naprawdę jesteśmy, czego chcemy, co jest nasze, a co zostało nam narzucone w procesie wychowania i życia. Dzięki temu możemy powoli uwalniać się od tego, co zwyczajnie nam nie służy i stawać się coraz bardziej autentyczni i zgodni z własnym wnętrzem. W efekcie takiej pracy pojawia się więcej satysfakcji i zadowolenia z siebie i z własnego życia. Poprawia się nasza relacja z sobą samym i z otoczeniem. Uczymy się jak radzić sobie z trudnymi i "niechcianymi" emocjami. Bierzemy odpowiedzialność za własne życie. Odkrywamy swoją prawdziwą siłę. Pojawia się więcej pełni i zrozumienia w naszym życiu, pracy, związkach i w każdej innej dziedzinie.

Jeśli chcesz spróbować to daj znać.

pozdrawiam,
Wioletta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamila Sramkowska
(kamaskulsk)
Wiking
chcialabym z Pania porozmawiac.
Prosze o kontakt
Pozdraiwam Kamila
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Andrzej Konrad Trzeciak
(konradiusha)
Wiking
Jesli nie koniecznie potrzebujesz psychologa pracującego z "urzędu" to możesz przyjrzeć się mojej ofercie terapeutycznej.

oto link

www.facebook.com/andrzej.konrad.trzeciak/info

pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok