Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(15728 niezalogowanych)
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
wyspiarz napisał:
Margotofeles napisał:
Jak juz mamy sie etykietowac (mimo ze sie nie znamy)... To jesli jestem baba (a nie dziewczyna, kobieta) to Ty nawet chlopem nie jestes. to zwykły siusiak,albo parówka .jak kto woli


Tak tak..to zwykly siusiak, albo parowka.
Ale mu powiedzialem! siusiak! to bylo bardzo dobre. Jestem dumny z siebie. Siedze godz przed MN i wymyslilem siusiak!

W sumie moglem powiedziec niezwykly, ale tu chyba jak z profesorami- ten zwykly chyba wiekszy?
Wiec niech bedzie zwykly, choc na boga, sam nie wiem czym sie rozni zwykly od niezwyklego?!
Zreszta czy to wazne, przeciez WSZYSCY tak mowia...to i ja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów

(wyspiarz)
Stały Bywalec
Wacek1 napisał:
wyspiarz napisał:
Margotofeles napisał:
Jak juz mamy sie etykietowac (mimo ze sie nie znamy)... To jesli jestem baba (a nie dziewczyna, kobieta) to Ty nawet chlopem nie jestes. to zwykły siusiak,albo parówka .jak kto woli


Tak tak..to zwykly siusiak, albo parowka.
Ale mu powiedzialem! siusiak! to bylo bardzo dobre. Jestem dumny z siebie. Siedze godz przed MN i wymyslilem siusiak!

W sumie moglem powiedziec niezwykly, ale tu chyba jak z profesorami- ten zwykly chyba wiekszy?
Wiec niech bedzie zwykly, choc na boga, sam nie wiem czym sie rozni zwykly od niezwyklego?!
Zreszta czy to wazne, przeciez WSZYSCY tak mowia...to i ja.
ty zastanawiam się co tu robisz w norwegi? marnujesz się tacy mądrale jak ty mają w Polsce Norwegię ,a nawet i Amerykę.kwiat polskiej inteligencji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
wyspiarz napisał:
[quote]Wacek1 napisał:
[quote]wyspiarz napisał:
[quote]Margotofeles napisał:


ty zastanawiam się co tu robisz w norwegi? marnujesz się tacy mądrale jak ty mają w Polsce Norwegię ,a nawet i Amerykę.kwiat polskiej inteligencji.


A polglowki twojego pokroju nie potrafia tworzyc zdan podrzednie zlozonych, wiec zostan lepiej na tej swojej wyspie, gdzie nikt nie zwoci ci uwagi na twoje ograniczenia.

Ale co tam zdanie siusuaka, najwazniejsze jest przekonanie o wlasnej nieomylnosci, prawda?

Ps To nie jest pytanie, wyjasniam,widzac poziom twojej znajomosci polskiego.Natomiast na pytanie co ja tutaj robie, odpowiadam - chuj ci do tego wyspiarzu, czy jak ci tam powsinogo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Małgorzata Suprynowicz
(Margotofeles)
Wiking
Moja osoba nie została urażona. Choćby nie wiem co tutaj było popisane, to i tak robię swoje. Liczyłam tylko na jakąś pomoc w kwestii zakresu możliwości pracy w swoim zawodzie. Liczę na to, że ktoś obeznany z tematem udzieli informacji, albo pokieruje do instytucji poza safh, która znałaby się na rzeczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Wacek1 napisał:
2013 napisał:
Debil jestes i zanizasz poziom tego forum,ogarnij sie palancie


LAtwo szafowac epitetami, znacznie trudniej argumentami.

Moze wyjasnij merytorycznie, w jakim poscie mozesz mi zarzucic uposledzenie.

Ps Zaniżać "poziom" tego forum? Czy to w ogole jest mozliwe?

Miejsce gdzie buractwo w znamienitej wiekszosci nie potrafi prawidlowo uzywac funktorow,

Gdzie zasady logiki formalnej sa tylko przeszkoda do wyrazania swoich emocji, bo o myslach nie ma mowy.
Gdzie ostatecznym zarzutem przy braku argumentow, jest zarzut o nieuzywaniu znakow diakrytycznych.
Miejsce gdzie przeslanki wyprowadza sie z konkluzji.


Zreszta...szkoda na ciebie czasu[/quote]
Na ciebie tez ,ty sam nie wiesz co bazgrzesz,jeszcze raz ogarnij sie i do budy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
2013 napisał:

[b]Na ciebie tez ,ty sam nie wiesz co bazgrzesz,jeszcze raz ogarnij sie i do budy...
[/b]


Whow!! Naprawde mi zaimponowales! Pisales monosylabami wiec w riposcie zachowales swoj prymitywny styl. Pewnie w domu napisales na brudno, sliniac przy okazji olowek kopiowy.
Caly pysk musisz mic czarny od grafitu - tyle sie napracowales.
zastanawiam sie czy po publikacji spojrzales dumnie w lustro z mysla - ale mu dojebalem.
Ta emotikona na koncu swiadczy, ze tak bylo.

Gdybys mial problem z zsnieciem z powodu przeciazenia synaps zazyj apap - ale polski!
Bo te ich paracety to jakies dziadostwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Wacek1 napisał:
2013 napisał:

[b]Na ciebie tez ,ty sam nie wiesz co bazgrzesz,jeszcze raz ogarnij sie i do budy...
[/b]


Whow!! Naprawde mi zaimponowales! Pisales monosylabami wiec w riposcie zachowales swoj prymitywny styl. Pewnie w domu napisales na brudno, sliniac przy okazji olowek kopiowy.
Caly pysk musisz mic czarny od grafitu - tyle sie napracowales.
zastanawiam sie czy po publikacji spojrzales dumnie w lustro z mysla - ale mu dojebalem.
Ta emotikona na koncu swiadczy, ze tak bylo.

Gdybys mial problem z zsnieciem z powodu przeciazenia synaps zazyj apap - ale polski!
Bo te ich paracety to jakies dziadostwo.

Wlez do budy i nie wylaz burku,tam twoje miejsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Margotofeles napisał:
Moja osoba nie została urażona. Choćby nie wiem co tutaj było popisane, to i tak robię swoje. Liczyłam tylko na jakąś pomoc w kwestii zakresu możliwości pracy w swoim zawodzie. Liczę na to, że ktoś obeznany z tematem udzieli informacji, albo pokieruje do instytucji poza safh, która znałaby się na rzeczy.

A norweski jezyk w mowie i pismie biegle znasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Małgorzata Suprynowicz
(Margotofeles)
Wiking
Znam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
To zycze powodzenia w pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok