Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Student poszukuje chętnych do badań! - Norwegia

Czytali temat:
(5107 niezalogowanych)
13 Posty
Małgorzata Suprynowicz
(Margotofeles)
Wiking
Witam! Poszukuję chętnych do współpracy w badaniach porównujących Nasze podejście do zdrowia z podejściem Norwegów. Badanie anonimowe, jedyne informacje to: płeć, wiek, potrzebne do statystyki. Do wypełnienia są 3 kwestionariusze, pytania zamknięte. Wypełnienie ich zajmuje średnio 15 minut.

Chcesz wziąć udział, masz pytania lub wątpliwości?
Napisz na mojego maila: malgosia.supryn@gmail.com

Odpowiem na wszystkie maile odnośnie tego posta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
wrzucaj link do ankiety....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Małgorzata Suprynowicz
(Margotofeles)
Wiking
Witaj! Nie mogę, kwestionariusze psychologiczne są przesyłane tylko do wglądu dla chętnych uczestników. Dlatego bardzo proszę o kontakt na priv.
Przepraszam za takie utrudnienie, po porstu tak to się robi, żeby zadowolić opiekunów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Małgorzata Suprynowicz
(Margotofeles)
Wiking
doktorat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Margaret87 napisał:
Witaj! Nie mogę, kwestionariusze psychologiczne są przesyłane tylko do wglądu dla chętnych uczestników. Dlatego bardzo proszę o kontakt na priv.
Przepraszam za takie utrudnienie, po porstu tak to się robi, żeby zadowolić opiekunów.

link do ankiet tez mozesz wyslac pa priv... po co taka tajemnica?? po co ta cale tajne i super poufne?? skoro anonimowo`??? dane i tak beda przeklamane!! bo jest 80% polakow co to jeszcze sa w pracy albo siedza i czekaja z wypiekami na twarzy na jakis serial... wiec polataj po domach zeby bylo bardziej prawdziwie... a to co bedziesz miala tutaj to z przymruzeniem oka... badana grupa: ludzie ktorzy maja dosteo do internetu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Margaret87 napisał:
Nasze podejście do zdrowia
kto pije i pali
ten nie ma robali
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...

polak

- zdrowy
- jurny
- wysportowany

norweg

- slamazarny
- niedomagajacy
- len

!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
alexkawa napisał:
doktorat na ankietach? nie mam wiecej pytan ;/ przeciez status metodologiczny badan kwestionariuszowych zostal podwazony pod koniec lat 70 poprzedniego wieku ;/ te nibybadania zostaly jedynie jako cwiczenie z metod badan socjologicznych oraz narzedzie wyciagania kasy przez piajwki marketingowe...

Bo czasami to jest tak:
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Małgorzata Suprynowicz
(Margotofeles)
Wiking
Po prawdzie nie interesuje mnie to co każdy z Was prywatnie myśli. Zadałam proste pytanie i czekam na wiadomości na priv i tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
nikt nie kłamie wszyscy prawdę piszą, nawet jak ankieta jest w niezrozumiałym języku to totka sie puści....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok