Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Moja własna norweska firma - Norwegia

Czytali temat:
Marcin W. M. Chili Agata Dymna Przemek x Marecki K Karolina Szczotok Seba856 (1929 niezalogowanych)
1 Post
Paweł Lenarcik
(Paweł22)
Wiking
Chce założyć firmę w Norwegi
i potrzebuje pomocy w tej sprawie. Czy może mi ktoś napisać ile kosztuje zarejestrowanie firmy, jakie koszta utrzymania i jakie papiery są potrzebne. Fajnie by było jakby ktoś dużo napisał na ten temat. Dzięki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
Nowicjusz
Paweł22 napisał:
Chce założyć firmę w Norwegi i potrzebuje pomocy w tej sprawie. Czy może mi ktoś napisać ile kosztuje zarejestrowanie firmy, jakie koszta utrzymania i jakie papiery są potrzebne. Fajnie by było jakby ktoś dużo napisał na ten temat. Dzięki.

A kupisz mi nową klawiaturę?

Myślę, że tu jest dużo informacji, tylko szukać trzeba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
niko hejtfild
(niko_hejtfild)
Wiking
moze do tego jeszcze zlecenia załatwic?? ;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Renova PL napisał:
moze do tego jeszcze zlecenia załatwic??
A nawet gdyby... to co , ubyło by Tobie na koncie za dużo koron...!?.
Nie chce Mi się szukać na innych Forach ,Twoich wypowiedzi... by Tu je zacytować... ,że jacy to My Polacy , jesteśmy dla Swoich Krajanów wredni ...
NO WŁAŚNIE SAM DAŁEŚ DOWÓD , JAKI JESTEŚ ŻYCZLIWY dla krajana...
A przecież tacy Pakisi...Muślimy ...to Swoim pomagają ... ,że cho i jeszcze cho...cho...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Ania Kowalska
(aneczka77)
Wiking
Zarejestrowanie firmy nic nie kosztuje, można to zrobić samemu bez opłat na stronie internetowej www.brreg.no
Wysokość kosztów jest uzależniona tylko i wyłącznie od Ciebie samego i wybranej formy działalności.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(TV Norge)
Wiking
Paweł22 napisał:
Chce założyć firmę w Norwegi i potrzebuje pomocy w tej sprawie. Czy może mi ktoś napisać ile kosztuje zarejestrowanie firmy, jakie koszta utrzymania i jakie papiery są potrzebne. Fajnie by było jakby ktoś dużo napisał na ten temat. Dzięki.

W prawym gornym rogu jest opcja "szukaj w forum". Wpisz slowko "firma" dla przykladu.
Duzo juz bylo na ten temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok