Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Bez Kolegow i Kolezanek - Norwegia

Czytali temat:
Małgorzata Kasprzyk (1072 niezalogowanych)
6 Postów
Da niel
(dankan)
Wiking
Jestem w Norwegi 4 miesiace mieszkam za Fornebu i najgorsze jest to ze nie mam sie do kogo odezwac Szukam Kumpla lub Kumpeli z Ktorym(rą) bede mogl wyjsc spokojnie na miasto, porozmawiac, sie posmiac i od czasu do czasu wypic te glupie piwo, potrzebuje kogos kto by mi mogl pomodz z dokumentami i w ogole.
Nazywam sie Daniel i mam 19lat. :/ Prosze o odp w prywatnej wiadomosci.
Z Gory Dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Chlopaki - pelno was w Oslo - odezwijcie sie do samotnego Daniela - zabierzcie go na to przyslowiowe piwo - ba nam chlopak w jakas depresje wpadnie

Trzymaj sie Danielu

Pozdrowienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Marcin :)
(Marcinlbn)
Początkujący
barbara67 napisał:
Chlopaki - pelno was w Oslo - odezwijcie sie do samotnego Daniela - zabierzcie go na to przyslowiowe piwo - ba nam chlopak w jakas depresje wpadnie

Trzymaj sie Danielu

Pozdrowienia


Ty na browar nie możesz się z nim wybrać?

Daniel, załóż sobie konto na facebooku, później dołączą do grup studenckich ESN/Erasmus z UiO i BI i baw się dobrze

e.g. www.facebook.com/group.php?gid=116161378429709&ref=ts

Możesz też dołączyć do jakiś organizacji studenckich (nawet jeśli nie jesteś studentem) np, AIESEC.

Gwarantuję ci że powyższe metody pozwolą Ci na poznanie masy ludzi.

Z polakami to możesz się napić a nie poimprezować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Nie bądż smutny.......na pewno wkrótce kogoś poznasz.....na pewno ktoś się odezwie do Ciebie Danielu

Powodzenia.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Da niel
(dankan)
Wiking
Hjelp!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów

(mari66)
Stały Bywalec
a ty masz parce??mozę tam możesz kogoś poznać ...ja mam wlasnie świetnych znajomych z hotelu w ktorym pracuje ;p swietni ludzie,może i ty kogos tak poznasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Da niel
(dankan)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
" Jestem w Norwegi 4 miesiace mieszkam za Fornebu i najgorsze jest to ze nie mam sie do kogo odezwac Szukam Kumpla lub Kumpeli z Ktorym(rą) bede mogl wyjsc spokojnie na miasto, porozmawiac, sie posmiac i od czasu do czasu wypic te glupie piwo, potrzebuje kogos kto by mi mogl pomodz z dokumentami i w ogole. "


samotność ?? hmmm chyba w Norge to standard .jakie masz problemy z dokumentami??może bede w stanie pomóc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Jonderko napisał:
Jestem w Norwegi 4 miesiace mieszkam za Fornebu i najgorsze jest to ze nie mam sie do kogo odezwac Szukam Kumpla lub Kumpeli z Ktorym(rą) bede mogl wyjsc spokojnie na miasto, porozmawiac, sie posmiac i od czasu do czasu wypic te glupie piwo, potrzebuje kogos kto by mi mogl pomodz z dokumentami i w ogole.
Nazywam sie Daniel i mam 19lat. :/ Prosze o odp w prywatnej wiadomosci.
Z Gory Dziekuje


wrzucaj na prv albo na 1954334
browar czy balety.. zaden problem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Ola G
(norwegianDream)
Wiking
Hej,

ja na piwo nie zabiore, ale chetnie pokażę ci tereny oslomarka (jeziora lasy, natura) mieszkam na sognsvann
napisz na prywatnym
pozdrawiam

Ola
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok