witam
czy ktos moze jezdzi do polski regularnie i moglby kupic mi kilka krzewow
mieszkam w Fredrikstad.. prosze o kontakt
czy ktos moze jezdzi do polski regularnie i moglby kupic mi kilka krzewow
mieszkam w Fredrikstad.. prosze o kontakt
1 NOK
Szukamy stolarzy i pracowników budowlanych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku. Oferujemy stabilną pracę w firmie cenionej za dokładność i precyzję. Chcesz być częścią naszego zespolu i brac udzial w ciekawych projektach przeslij nam swoje CV bezposrednio na adres: robert@atvb.no