Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Nocleg na jedną Noc w OSLO, lub okolicy. - Norwegia

Czytali temat:
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Hej.
Poszukuję na już, noclegu na jedną noc, góra dwie.
Właśnie wyjeżdżam z polandii, i w Oslo będę najpóźniej w Środę popołudniu ponieważ jadę przez Danię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
to lepszy wybor Gabrys poki cieplo

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
to lepszy wybor Gabrys poki cieplo
BAardzo śmieszne...
Chciałem rzucić kolokwializmem w twoją stronę i życzyć ci, mojego obecnego "szczęścia" w twoim przyszłym życiu, jednak daję sobie na luz-bluss.
Ponieważ pomimo moich obecnych notorycznych kłopotów, moje Obecne szczęście jest naprawdę w dobrej kondycji emocjonalnej.
I takie bogate mendy jak tobie podobni, tego mojego szczęścia nie zburzą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:
to lepszy wybor Gabrys poki cieplo
BAardzo śmieszne...
Chciałem rzucić kolokwializmem w twoją stronę i życzyć ci, mojego obecnego \"szczęścia\" w twoim przyszłym życiu, jednak daję sobie na luz-bluss.
Ponieważ pomimo moich obecnych notorycznych kłopotów, moje Obecne szczęście jest naprawdę w dobrej kondycji emocjonalnej.
I takie bogate mendy jak tobie podobni, tego mojego szczęścia nie zburzą.


Lepiej sie wez do roboty a nie tu zale dajesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:Lepiej sie wez do roboty a nie tu zale dajesz Ano właśnie, widać iż już obrosłeś w " w finansowe sadełko" a i tak jeszcze tobie mało i nadal jesteś sfrustrowany, ponieważ bezczynnie siedzisz tu na forum i OBRZYDZASZ, swoimi wpisami inne wpisy.
Ja zamieszczam tutaj konkretne informacje i zapytania, a ty jak menda łazisz i komentujesz bez celu moje poczynania. / takie zachowanie w psychologii pracy, jest określane mianem UKRYTEGO ŻALU do innych i wszystkiego, tylko nie do samego siebie.
Nawet twój awatar, mówi tutaj wiele o twojej zwichrowanej psychice/.
Widać iż masz jakiegoś DOŁA i tylko tutaj, możesz się jak trolli i hejter, wyładować na innych piszących.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:Lepiej sie wez do roboty a nie tu zale dajesz Ano właśnie, widać iż już obrosłeś w \" w finansowe sadełko\" a i tak jeszcze tobie mało i nadal jesteś sfrustrowany, ponieważ bezczynnie siedzisz tu na forum i OBRZYDZASZ, swoimi wpisami inne wpisy.
Ja zamieszczam tutaj konkretne informacje i zapytania, a ty jak menda łazisz i komentujesz bez celu moje poczynania. / takie zachowanie w psychologii pracy, jest określane mianem UKRYTEGO ŻALU do innych i wszystkiego, tylko nie do samego siebie.
Nawet twój awatar, mówi tutaj wiele o twojej zwichrowanej psychice/.
Widać iż masz jakiegoś DOŁA i tylko tutaj, możesz się jak trolli i hejter, wyładować na innych piszących.


Przepraszam ale czy ja tu zebrze o prace, mieszkanie czy jakies denne parkingi za grosze ??

A na forum lubie sie udzielac jak widze takie posty jak Twoje jako OSTRZEZENIE zeby nikt Ci czasem nie wynajal bo ja naleze do tej starszej gwardi tego forum i doskonale wiem jak z Ciebie jest Forumowa swina do innych

Pozatym widzialem na FB jak trollujesz zwyklych ludzi gdzie sam jestes warty mniej niz zero
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:Przepraszam ale czy ja tu zebrze o prace, mieszkanie czy jakies denne parkingi za grosze ??
A na forum lubie sie udzielac jak widze takie posty jak Twoje jako OSTRZEZENIE zeby nikt Ci czasem nie wynajal bo ja naleze do tej starszej gwardi tego forum i doskonale wiem jak z Ciebie jest Forumowa swina do innych
Pozatym widzialem na FB jak trollujesz zwyklych ludzi gdzie sam jestes warty mniej niz zero

Poszukiwanie takiej czy innej pracy, oraz innych tanich rzeczy, ne jest żadną UJMĄ a tym bardziej żebraniną.
Jednak jak widać po twojej elokwencji w wypowiedziach, to to samo co rzucanie grochem o ścianę i tyle w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:Przepraszam ale czy ja tu zebrze o prace, mieszkanie czy jakies denne parkingi za grosze ??
A na forum lubie sie udzielac jak widze takie posty jak Twoje jako OSTRZEZENIE zeby nikt Ci czasem nie wynajal bo ja naleze do tej starszej gwardi tego forum i doskonale wiem jak z Ciebie jest Forumowa swina do innych
Pozatym widzialem na FB jak trollujesz zwyklych ludzi gdzie sam jestes warty mniej niz zero

Poszukiwanie takiej czy innej pracy, oraz innych tanich rzeczy, ne jest żadną UJMĄ a tym bardziej żebraniną.
Jednak jak widać po twojej elokwencji w wypowiedziach, to to samo co rzucanie grochem o ścianę i tyle w tym temacie.


Skoncz wac Pan
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Hej.
Poszukuję na już, noclegu na jedną noc, góra dwie.

WŁAŚNIE dojechałem do OSLO.
Mam parę spraw do załatwienia w Urzędach, oraz wizytę w szpitalu Nordbyhagen.
Od godziny 17 będę wolny jako ptica.
Znajdzie się ktoś, kto udostępni nocleg nawet na podłodze, byle było można się wykąpać?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Już po 20- a tu cisza jak na pustyni!.
I tak właśnie przejawia się dobro jednego polaka dla drugiego na emigracji.
...MAM ... ale nie dam, niech zgnije.. a innemu nie pomogę.
Ech jak mawiał Naczelnik, polaczki to.........
Żenada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok