Witam wszystkich, może ktoś się orientuję gdzie można się dobrze zabawić w Oslo w piątki lub soboty?Może coś polskiego jest otwarte?
4 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
4 stanowiska pracy Pilnie poszukujemy betoniarzy do długoterminowego projektu trwającego do końca roku.