Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Mieszkanie/pokój na start w OSLO - opcje mieszkaniowe, porady? - Norwegia

Czytali temat:
4 Posty
moroxm
(moroxm)
Wiking
Cześć,

We wrześniu przeprowadzam się do Oslo. Jestem na etapie szukania mieszkania/pokoju. Na stronach ceny trochę porażają co nie jest w sumie dla mnie zaskoczeniem ponieważ w Norwegii bywałem już wcześniej. Nie ukrywam ze cena to podstawowy czynnik przy szukaniu zakwaterowania. Chciałbym jednak znaleźć coś w miarę w przystępnej cenie. Nie mam dużych wymagań , jednak chciałbym aby było to spokojne i czyste miejsce. Czy ktoś z Was posiada informacje gdzie mógłbym takie zakwaterowanie znaleźć lub je po prostu zaoferować. Mogą to być także okolice Oslo byle by z dobrym polaczeniem do centrum.

Pozdrawiam,
Maciek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Mateusz Nowicki
(Mateusz Nowicki)
Wiking
www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/dom+i+mieszkanie - tu szukaj, odpowiadaj na pojawiające się ogłoszenia, pytaj, drąż, napisz też swoją ofertę a może ktoś ci pomoże. Na FB grupa Rent in Oslo i inne z Rent i Oslo w nazwie - większość ogłoszeń jest tam po angielsku. Szykuj się też na kaucję/depozyt 1-3 miesięczny, zależnie na kogo trafisz. Opcjonalnie możesz wprowadzić się do hostelu i następni stamtąd jak najszybciej szukać już normalnego mieszkania. Polecam Anker Hostel w Centrum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok