Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca w Norwegii - Norwegia

3 Posty
Magdalena1984
(Magdalena1984)
Wiking
Cześc wszystkim! Nazywam się Magdalena, mieszkam od niedawna w Oslo i poszukuję pracy. Mam skończone studia wyższe, ale w związku z tym, że dopiero uczę się norweskiego, podejmę się każdej pracy typu opieka nad dzieckiem, sprzątanie, praca na magazynie, na produkcji, itp. Mówię po angielsku i rosyjsku, jestem osobą rzetelną, pracowitą i świetnie zorganizowaną. Niestety na tym portalu jest bardzo mało ogłoszeń z pracą dla kobiet. Jeśli ktoś będzie coś wiedział proszę o kontakt i z góry serdecznie dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Co to jest praca dla kobiet? Widze ze dzisiaj ludzie koncza studia i nie maja zawodu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Katrin3
(Katrin3)
Wiking
Magdaleno! faktycznie na Mojejnorwegii jest stosunkowo mało pracy dla kobiet,najczęściej to sprzątanie(po dwóch miesiącach miałam dosyć,bo to bardzo trudna praca),ja akurat na tym portalu znalazłam pracę(jestem nianią) ,ale takich ofert jest tu jak na lekarstwo! Szukaj też na grupie/Norwegia-Kupię,Sprzedam,Oddam,Wynajme.I sama musisz zamieścić ogłoszenie(tak znalazłam dodatkowe zajęcie),trzymam kciuki Kasia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Magdalena1984
(Magdalena1984)
Wiking
dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Magdalena1984
(Magdalena1984)
Wiking
Dzięki, Katrin, za pomocne wskazówki i za trzymanie kciuków
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok