Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Witam poszukuje pokoju na terenie Oslo od 10 Lutego - Norwegia

Czytali temat:
ARTUR K Wojciech Swies Jakub Goleniewski Kasia K boj fra oszlo Eneasz Łodyga Piotr Piotr konrad1990 Antek Wd Ole_Nordmann Halina Murzynowska Maxymilian Max Adrian Wielocha (1135 niezalogowanych)
1 Post
Maxymilian Max
(MaxymilianMax)
Wiking
Witam mam 24 lata i od 10 lutego zmieniam mieszkanie szukam pokoju jedno osobwego
Najlepiej blisko centrum lecz nie w samym cetrum (okern,liderud,arvol,lindeberg itd) Jestem osoba spokojna nie paląca i nie pijąca prowadze sportowy tryb zycia za wszelkie info dziekuje, pozdrwiam Max
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
MaxymilianMax napisał:
Witam mam 24 lata i od 10 lutego zmieniam mieszkanie szukam pokoju jedno osobwego
Najlepiej blisko centrum lecz nie w samym cetrum (okern,liderud,arvol,lindeberg itd) Jestem osoba spokojna nie paląca i nie pijąca prowadze sportowy tryb zycia za wszelkie info dziekuje, pozdrwiam Max


Przejrzyj oferty : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/dom+i+mie...nie/mam+do+wynajecia
Zgłoś wpis
36 Postów
Nowicjusz
Szukasz dalej ?
Pisz priv.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Adrian Wielocha
(Adrian Wielocha)
Wiking
Witam, Ja mam pokój do wynajęcia na Vestli (okolice Stovner Senter) ostatnia stacja metra,dobra komunikacja,pokój jedno osobowy ,umeblowany,gotowy do użytkowania, 5000 nok miesięcznie , więcej informacji pod nr tel +48 511 707 016 lub +47 45153704
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok