Czy wybiera sie moze ktos samochodem z Moss lub z Horten na lotnisko Torp w srode 21.12 ? Konkretnie na lot Wizzair do Katowic godz 12.55.Chetnie bym sie zabral oczywiscie nie za darmo.
9 Lat, 6 Miesięcy temu
1 NOK
Projekt od zaraz. Poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy/monterów rurociągów (pipefitterów) do długoterminowego projektu.