Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
forbannafin (964 niezalogowanych)
86 Postów

(annullkka)
Początkujący
Hej!Jezeli mam cos doradzic ...lepiej,abyscie sie uczyli od Norwega/Norwezki, bo Polak - chocby nie wiem jak dlugo byl w Norge,to nie nauczy was tak dokladnie.Przede wszytskim akcent inny, nie mowiac o niektorych zawilosciach jezykowych.Jak juz placic taka sume.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
tomasz glaza
(tommecky)
Wiking
hello byłbym zainteresowany tym kursem tylko musisz podac mi blizej gdzie jest ta holmia bo ja mieszkam w baerum koło sandviki i nie wiem czy to czasem nie bedzie troszkę daleko do ciebie . no i oczywiscie kwote za lekcje i ile godzin przewidujecie w tym kursie tyle ze jak piszesz ze to ma byc bla zaawansowanych to nie wiem czy podołam bo niestety cienki jestem z tego jezyka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
JESZCZE RAZ:
1.KOSZT TO 700 KORON ZA SPOTKANIE,DZIELIMY TO NA 5 OSOB,SPOTKANIE TRWA DWIE GODZINY.(GODZINA OKOLO 70 KORON OD OSOBY)
2.TERMIN ROZPOCZECIA NAUKI TO PRAWDOPODOBNIE POLOWA SIERPNIA ZE WZGLEDU NA OKRES WAKACJI(PO PIERWSZYCH ROZMOWACH WYNIKLO ZE TAK BEDZIE NAJLEPIEJ)
3.PROGARAM I MATERIALY DO NAUKI USTALIMY SAMI NA SPOTKANIU ORGANIZACYJNYM
4.CZAS TRWANIA NAUKI ZALEZY TYLKO OD NAS-JEZELI BEDZIE TAKA POTRZEBA WALKOWANIA JEDNEGO ZDANIA MIESIAC TO BEDZIEMY WALKOWAC MY PLACIMY MY DECYDUJEMY
5.ZAJECIA BEDA ODBYWAC SIE W MOIM MIESZKANIU. MIESZKAM W OKOLICY HOLMI TO JEST JAKIES 12 KM OD CENTRUM OSLO W STRONE SKI-4 PRZYSTANKI KOLEJKA OD CENTRALNEGO DWORCA(OKOLO 10 MINUT)
ZOSTALO JEDNO MIEJSCE.
CO DO UWAGI ZE POWINNISMY SIE UCZYC OD NORWESKIEGO NAUCZYCIELA-NIE PODZIELAM TEGO ZDANIA,ROK CHODZILEM NA KURS NA KTRORYM NORWEZKA STARALA SIE TLUMACZYC ZASADY GRAMATYKI,PISOWNI A JA POLOWY Z TEGO NIE ROZUMIALEM CO ONA DO MNIE MOWI.DLATEGO WIEC MYSLE ZE POMYSL PRYWATNYCH LEKCJI Z POLSKA NAUCZYCIELKA JEST DOBRY.
POZDRAWIAM WSZYSKICH.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(@.CZ)
Wiking
Pomysł znakomity szkoda że tak daleko a koszt jak za darmo pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
poniewaz jedna osoba zrezygnowala i jedno miejsce bylo wolne czekam na dwie chcetne osoby do wspolnej nauki jezyka.przypomne ze bedzie nas piatka,bedziemyy sie uczyc w moim mieszkaniu gdzies tak od polowy sierpnia.chce zorganozowac wstepne zebranie i mysle ze powinna byc cala chetna 5 na nim.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(katrin)
Wiking
Nie podzielam zdania jak się uczyć to od Norwega,ja uczę się od polki która mieszka tutaj długo i dobrze tłumaczy zawiłą gramatykę,mówi świetnie po norwesku.Jak ktoś chce to niech płaci słono i połowę i tak nie zrozumie podzielam zdanie Faziego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
tomasz glaza
(tommecky)
Wiking
niestety za daleko dla mnie gdyby było bliżej na pewno bym skorzystał . co do nauki kto uczy to opinie sa podzielone .mam brata który się uczył od norwega i umie bardzo dobrze i gramatykę i język.niestety mieszka za daleko żeby mi chociaż trochę w tym pomógł.tak czy owak każdy sposób jest dobry,aby tylko prowadził do celu. pozdrowionka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(alarzepka)
Wiking
Hejka! JA tez jestem zainteresowana kursem. Jest jeszcze miejsce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok