Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Siłownia i dieta - Norwegia

10 Postów
Wszołek Kamil
(WszolekKamil)
Wiking
Siemka siłacze mam pytanie gdzie w Oslo najtaniej kupie piersi z kurczaka no i oczywiście zeby były dobre ! ktoś sie za tym rozglądał juz ? Albo wie mniej wiecej jakie ceny sa ? Bo wozić z Polski to uciążliwe doliczając do tego cholernie drogi bagaż w samolocie to cena moze wyjsć porównywalna ale
Moge sie mylić wiem gdzie sa sklepy mięsne ale jeszcze tam nie zajzalem tak wiec czekam na wszystkie możliwe informacje pozdro !
Jak obczaje sam to dam znać jesli ktoś bedzie zainteresowany a kazdy kto ćwiczy i trzyma dietę to pewnie bedzie zainteresowany ) 5
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Daniel Bauer
(DanielBauer)
Wiking
siema my kupujemy w szwecjii jezdzimy raz na jakis czas i bierzemy okolo 15 kg Jak bedziesz chcial jakies odzwyki sprzedajemy wszystkie jakie sa na rynku do miesiaca bedzie sklep stacjonarny w lillestrom pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wszołek Kamil
(WszolekKamil)
Wiking
O no to idealnie ! bardziej zależy mi na kurczaku , bo z tym zawsze bieda hah w tej sprawie tez można na was liczyć ? odzywek mam zapas jak narazie ale jak sie skończą bede pisał na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Daniel Bauer
(DanielBauer)
Wiking
ok niema sprawy napiszesz ile chcesz kilo przywieziemy ci 2 kg 70 kr szweckich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wszołek Kamil
(WszolekKamil)
Wiking
No to jestem juz waszym stałym klientem !)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
gali G
(gali)
Wiking
jak cenowo u was z odzywkami ? bylem jakis czas temu w szwecji w charlotenbergu i ceny raczej sporo wyzsze niz w polsce. Wiadomo ze przyjechaliscie tu zarabiac ale podaj przyklad Bcaa z olimpu zebym wiedzial jaki to przedzial. A jesli chodzi o kure kolego to i tak oplaca sie z Polski wozic. Do podręcznego hermetycznie zapakowane ladujesz 10 kg malo kto sprawdza wage podrecznych. pozdrawiam pakerzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wszołek Kamil
(WszolekKamil)
Wiking
No ale jest miałbym lecieć do polski tylko po kurczaka w podręcznym to doliczyć do niego trzeba koszt biletu plus dojazdy z lotniska itd tak wiec cena kurczaka 70kr za 2 kg sprawiła ze jestem szczęśliwy Hahah ! do tego na pewno dojdą odrzywki od chłopaków jak juz swoje zjem ale na miesiąc jeszcze mam wiec jest ok pozdro !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Przejdzta chłopaki z kurczaków na golebie. Same przylecom a i pieze po konsumpcji upchnieta na kołdry bo zima idzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Hvnuyvn Hrfjyfcnucc
(Ubgufcnhtccb)
Wiking
A tak serio, zachecam cie do sprobowania tej diety. Unikniesz dzieki niej wielu chorob w przyszlosci. To co od dawna kulturysci konsumuja to po prosto totalna masakra!



Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wszołek Kamil
(WszolekKamil)
Wiking
Wszystko po czym nie trzeba sie odblokować nie działa haha pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok