Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
elkajan napisał:
Agencje pracy to sa firmy które pośredniczą w pracy zarówno od strony pracodawców jak i pracowników.Muszą mieć w swojej bazie dużo danych osób poszukujących pracę bo gdy rynek się obudzi to będą potrzebowali ludzi.Teraz to jest zły okres na poszukiwanie pracy.Norwedzy jeszcze się nie obudzili ze snu zimowego .Za to za chwilę zaczną rozmawiać już o wakacjach i wtedy zacznie się panika wśród managerów że budowy są w ,,plecy,,.Wtedy zacznie się poszukiwanie ludzi i dzwonienie .Tak że cierpliwości .

Dokładnie tak dziś nie ma pracy a jutro dzwonią że na wczoraj jesteś potrzebny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Magdalena Gy
(Magda_GA)
Wiking
Witam.
Chciałam zapytać czy może ktoś z forumowiczów pracuje lub pracował w McDonald's w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(DanieLoo)
Nowicjusz
elkajan napisał:
Agencje pracy to sa firmy które pośredniczą w pracy zarówno od strony pracodawców jak i pracowników.Muszą mieć w swojej bazie dużo danych osób poszukujących pracę bo gdy rynek się obudzi to będą potrzebowali ludzi.Teraz to jest zły okres na poszukiwanie pracy.Norwedzy jeszcze się nie obudzili ze snu zimowego .Za to za chwilę zaczną rozmawiać już o wakacjach i wtedy zacznie się panika wśród managerów że budowy są w ,,plecy,,.Wtedy zacznie się poszukiwanie ludzi i dzwonienie .Tak że cierpliwości .

U Mnie szef juz powoli się przygotowywać zaczyna i pyta czy mamy ludzi do pracy hah i dziwne bo facet Niemiec i Polaków lubi bo robią co potrzeba hah

Co do zbiorów owoców powiem ze poznałem w cholerę ludzi co tak pracowali ale odpowiedź zawsze ta sama " mama babcia tato pracowali i mi zalatwili" heh
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(DanieLoo)
Nowicjusz
cukulinka napisał:
elkajan napisał:
Agencje pracy to sa firmy które pośredniczą w pracy zarówno od strony pracodawców jak i pracowników.Muszą mieć w swojej bazie dużo danych osób poszukujących pracę bo gdy rynek się obudzi to będą potrzebowali ludzi.Teraz to jest zły okres na poszukiwanie pracy.Norwedzy jeszcze się nie obudzili ze snu zimowego .Za to za chwilę zaczną rozmawiać już o wakacjach i wtedy zacznie się panika wśród managerów że budowy są w ,,plecy,,.Wtedy zacznie się poszukiwanie ludzi i dzwonienie .Tak że cierpliwości .

Dokładnie tak dziś nie ma pracy a jutro dzwonią że na wczoraj jesteś potrzebny.
nie które agencje zaczynają zmieniać politykę ponieważ w cholerę ludzi miało na nich później wyje.... Jak dawali prace na dwa dni czasem nic i powoli próbują redukować ale znając życie c... Wyjdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
nie które agencje zaczynają zmieniać politykę ponieważ w cholerę ludzi miało na nich później wyje.... Jak dawali prace na dwa dni czasem nic i powoli próbują redukować ale znając życie c... Wyjdzie

Agencja pracy ma prace jak klient do nic zadzwoni, czesto to sa prace jednodniowe, dwa trzy itd. Oni nie moga zagwarantowac pracy pracownikowi ale czesto klienci pytaja o tego czy tamtego pracownika i chca go na projekt na rok,dwa. Uwazam ze agencja pracy to najlepsza droga do stalej pracy gdyz dobre agencje maja pracy dla ludzi znajacych sie na rzeczy w brud. Tylko czesto na budowach musicie robic wiecej rzeczy. Normalnie ja pracuje na maszynach a musilem krecic zbrojenie, rusztowanai stawiac..przeciez ciagle nie bedziesz siedzia w manitoe bo sie zanudzisz

Apropo wczoraj dzwonila do mnie agencja i oferowali prace na koparke i ladowarke, jezeli jakis operator chce pracowac w oslo ktory ma doswiadczenie, papiery norweskei M2 i M4, cos gada po norwesku z bardzo dobrym angielskim (bezpieczenstwo) to niech wali do mnie na priv, stawki to 180/250 kr w zaleznosci od umiejetnosci na joistikach, operatorzy bez doswiadczenia sa nie mile widziani
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Na pracę przez agencję mogą sobie pozwolić obywatele krajów zachodnich którzy mają socjalne ze swojego kraju. A jadą gdzieś za pracą bo im się nudzi i chcą dorobić. A jak ktoś z Bidapolandi pojedzie za pożyczkę z providenta i wpakuje się krótkie zlecenia z długimi przestojami to kaplica. Nie dość że kobiecie nic nie wyśle to już w Polsce ma na głowie windykacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Asia Stróżek
(Asia241992)
Wiking
a do jakiej konkretnie pracy szuka ludzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(DanieLoo)
Nowicjusz
Obecnie staly kontrakt to agencja fajt swoje sie wycierpimy ale pozniej staly gdzies sie xalapie I baje bongo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok