Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

motocross enduro oslo okolice - Norwegia

2 Posty
Piotr Znój
(mlody854)
Wiking
Siema smiga ktos na moto szukam jakichs miejscowek do jazdy fullcross lekkie enduro dopiero zaczynam przygode z motorami w norwegi dlatego poszukuje ludzi z branzy moze ktos zna jakies fajne miejscowki dla amatora bylem w lier na torze oraz luner ale na poczatek nie ten poziom,
za wszelkie info bede wdzieczny ps.jest nas dwoch mamy przyczepke wiec transport niestanowi najmniejszego problemu zawsze mozna sie spiknac gdzies i posmigac na wekendzie

pozdro mlody854
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marek Kozłowski
(mareczekkkk)
Wiking
Siemanko. Ja tez smigam crossiakiem. Mieszkam w Lier. Tez niedawno zaczelem przygode z crossowkami, cale zycie jezdzilem na (szosie). Ten tor wcale nie jest taki straszny na jaki wyglada, tez na poczatek sie go troszeczke boje i czuje respekt ale dobrze jest stawiac sobie poprzeczke wyzej. Co do tras poza torowych to w Norwegii sa one nielegalne. Ale po glebszym zastanowieniu moze i jakas miejscowke by sie znalazlo Dajcie znac na PRIV, pozdrawiam Marek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
mareczekkkk napisał: Co do tras poza torowych to w Norwegii sa one nielegalne.
Ale po glebszym zastanowieniu moze i jakas miejscowke by sie znalazlo
Dajcie znac na PRIV, pozdrawiam Marek
Są i trasy crossowe legalne, tylko trzeba mieć świadomość iż w Norge wszystko jest PRYWATNE !.
Tu nie ma lasów Państwowych, znaczy niczyich, grunty tzw.nieużyteczne też są CZYJEŚ, znaczy prywatne.
Góry poza Parkami Narodowymi, też są PRYWATNE !.

Dlatego wystarczy się dogadać z właścicielem gruntu, wnieść stosowną opłatę i możecie śmigać do upadłego.

Jesteście młodzi to i znacie dobrze angielski, a i pewnie z norweskim też nie macie kłopotów.
Dlatego poszukajcie w necie Norweskich odpowiedników, na stosownych forach crossowych.
Tu też są szaleńcy z waszej półki i mają swoje miejsca do specyficznej zabawy.

Wystarczy być tylko odrobinę otwartym na autochtonów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marek Kozłowski
(mareczekkkk)
Wiking
Dzięki za informacje. Jestem członkiem lier motocross club mniej więcej orientuje sie gdzie sa trasy legalne i nielegalne. Mam sporo kooegow norwegow, ktorzy wprowadzaja mnie w ten sport. A co do gruntów to orawda ze większość terenów jesr prywatnych ale w taki sposób ze tereny nie użyteczne typu lasy góry naleza do gmin. Niestety gmnina Lier w ktorej bylem zasięgnąć informacji odowiedziaala mi ze zorganizowała takie miejsce i takim miejscem jest tor motocrossowy. Rozmaeialem tez z kilkoma farmerami w okolicy, ktorzy jak najbardziej pozwoliliby na trening na ich terenach lecz boją sie reakcji sąsiadów na halas i klotni z nimi. Nawet nie wchodzą w gre pieniądze. W innych komunach pewnie jest to możliwe ale w mojej nie i muszę sie zadowolić tym co mam. . .


Wiec Bardziej by nas interesowaly informacje dotyczące tematu i konkretnych miejsc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok