Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Silownia - Norwegia

2 Posty
Jaro Jaroslaw
(JaroJaroslaw)
Wiking
Witam.szukam silowni w Oslo, lub miejsca w ktorym moge pocwiczyc.niestety jeszcze nie posiadam numeru personalnego i tu jest problem.. moze znacie silownie,miejsce gdzie uda mi sie bez tego zrobic trening?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Marcela)
Wiking
Poproś kogos kto ma numer i niech Ci kupi karnet, mozesz mu oddac kase z gory < nie jest to bardzo duzy wydatek bo kartnety sa coraz tańsze> sa tez silownie <fresh fitness> gdzie rejstrujac sie placisz karta , a za kazdy kolejny miesiac mozesz zaplacic sam gotowka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jaro Jaroslaw
(JaroJaroslaw)
Wiking
tak wlasnie zrobilem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Z tym kupowaniem na kogoś to uważaj, bo wiele siłowni (ACTIC, ELIXIA)
wymaga rocznego zobowiązania, którego nie można zerwać wcześniej. WIęc
jak ktoś Ci załatwi karnet, to musi przez rok płacić. Ja polecam siłownię
Fitness Express na Bislet. Chodziłem tam miesiąc, ale zrezygnowałem, bo daleko mam.
150 nok wpisowego, pierwsze 9 miesięcy 299 nok, potem 199 nok.
Przez pierwszy miesiąc możesz zrezygnować i oddają całą kasę (sam tak zrobiłem
tydzień temu i nie było problemu - żadnych pytań "czemu" lub próby na siłę
namówienia bym został). Siłownia WIELKA !!! z olbrzymią ilością ciekawego sprzętu.
Dodatkowo dwie ścianki wspinaczkowe (na ścianie i taka przesuwna) i ring bokserski.
Fajny klimat, dużo ludzi ćwiczacych zaawansowanie np kettelbell`a
Teraz jestem w Actic. I musiałem na rok podpisać umowę. Wpisowe 300 nok
ale do końca wakacji jest promocja, jak przyjdziesz z kimś kto ma członkostwo, to
nie płacisz wpisowego i miesiąc masz gratis (no ale nei możesz już zrezygnować przez rok)
Miesięcznie 399 nok a w cenie pływalnia kryta (na chyba 6 siłowni w Oslo, basen mają 3)
i sauna. Ja chodze na Holmli i nei wiem jak wyglądają inne (sorry wiem jak wygląda ta w centrum na Brugatta) U mnie nie za dużo sprzętu ale miło.
Jak coś to pytaj
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Kamil Zimsky
(zimsky)
Wiking
Witam, do Mudo trzeba numer personalny?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Krzysiek ......
(krzysiekdive)
Wiking
Bare traning 199 nok /m-c.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Kamil Zimsky
(zimsky)
Wiking
witam, działa ten myk z wzięciem karnetu przez kogoś innego? jestem tymczasowo [a może nie] u rodziców w Oslo i pośmigałbym na siłownie, ale nie mam FN. ojciec wziąłby karnet, ale czy mnie na niego wpuszczą? chodzi mi głównie o Mudo bo mam najbliżej.

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
88 Postów
Przyczłap Bulbulatora
(kissmydick)
Początkujący
Ktoś wyżej pisał o tym. Wystarczy poczytać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Kamil Zimsky
(zimsky)
Wiking
We Fresh Fitness nie będą robić problemu jak przez ich stronę kupię członkostwo przez kartę kogoś innego, jest to na miejscu jakoś weryfikowane i jak to wygląda?

kurcze dopiero tu przyjechałem, języka uczę się od wakacji i nie chciałbym się w rozmowę wplątać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Krzychu222i)
Wiking
bardzo bym był wdzięczny jak byś napisał konkretny adres tej silowni co teraz chodzisz brzmi kusząco aaa tylko mnie interesuję do której godziny jest otwarta heh teraz jak chodziłem na toyen to zamykają już o 19:30 kurczę tak chociaż żeby do 22 było otwarte pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok