Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Siatkówka w Oslo. (Polonia Oslo) - Norwegia

Czytali temat:
J J lukasz lewandowski norge 72 norge 72 m s Basileus W. Slawomira Gruzewska rafal O Marlifox Seba W. (3288 niezalogowanych)
10 Postów
Wiking
Szukałem starego ogłoszenia Poloni Oslo ale juz chyba wygasło.

Dlatego tez witam serdecznie. ogłoszenie to skierowane jest do miłośników siatkówki. Od paru lat w Oslo istnieje drużyna siatkarska o nazwie "Polonia Oslo". Aktualnie gramy w 3 lidze, tzn dywizji. I jak co roku szukamy ludzi którzy mają ochotę pograć w siatkówke dla rozrywki badz też ludzi którzy kiedyś grali badz trenowali zawodowo a po wyjeździe do norwegii stracili kontakt z piłką, my ten kontakt staramy sie utrzymywać uczestniczac w tutejszej lidze. Co poniedziałęk odbywa sie trening. W drużynie panuje fajna miła atmosfera... Serdecznie zaparaszamy chętnych którzy chca sie odstresować od pracy tv i komputera a przy tym zaczerpnąc troche sportu.

W razie czego kontakt pod nr 925 013 77. Najlepiej smsem.
Badz też na priv przez mojanorwegia.pl

ZAPRASZAMY!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marcin B
(HankMoody)
Wiking
super, ja sie pisze musze tylko zadomowic sie troche, bo jestem od niedawna w Norwegii :]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Jakby co to to pisz na 92501377 podam wszystkie informacje, gdzie i o której jest trening. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(szkodnik26)
Wiking
wiam ja jestem chetny z kolega wyslalem sms ale jeszcze nie dostalem odp.prosze o szczegoly pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Sorry na siłowni byłem ale juz odpisałem, tak jak mowiłem co do jutra nie jestem pewien czy trening sie odbędzie gdyz aktualnie są ferie zimowie i możliwe ze hala jest zamknięta... Jak cos będę wiedział to podeśle smsa albo napisze na forum sprawdzcie wieczorem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Niestety nie dostałem odp z miesjca gdzie idbywaja sie treningi możliwe ze w ciągu dnia odpiszą, w razie czego mam nr kom to dam znac. albo napisze na forum po 18 jak wróce z pracy.

pozdro 600
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Wiking
Jakies dziewczyny tez graja w siatke? A moze ktos wie czy ktos gra w Drammen?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bartek Pol
(Robben86)
Wiking
Witam
Szukacie jeszcze kogoś do zespołu ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Tak cały czas szukamy, im więcej osób tym lepiej od nowego sezonu ruszamy ostro z kopyta, a poki co mamy jeszcze treningi do konca ich roku szkolnego czyli do ok 20 czerwca chyba. Także zapraszamy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Błażej Bonin
(BlazejTomaszBonin)
Wiking
witam jestem zainteresowany kiedyś grałem w siatę na pozycji libero jak by co zostawiam swój nr i prosze o kontakt 93985407
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok