Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
J J lukasz lewandowski norge 72 norge 72 m s Basileus W. Slawomira Gruzewska rafal O Marlifox Seba W. (3304 niezalogowanych)
1 Post

(ajwka)
Wiking
Ja też jestem zainteresowana z chęcią pograłabym ! tylko dopiero od sierpnia/wrzesnia jak sie trochę ogarnę.

Mam nadzieję, że Panie są także mile widziane

Pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(rafal86)
Wiking
witam. pisałem do adm. Poloni na FB ale niedostałem odpowiedzi, może tutaj da radę. kiedyś grałem w siatkę. mineło sporo czasu ale z checia bym spróbowal. macie jakie wymagania co do kandydatów?? moj numer tel. 96758382
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Krzysiek Magic
(M4gic)
Wiking
Witam Ponawiam zaproszenie na trening Poloni Oslo treningi sa w kazda srode o 21 dokladny adres wysle sms kazdemu chetnemu w razie pytan zostawiam swoj numer 96669973. Co do kobiet ajwka jezeli masz chec poodbijac pilke z facetami to zapraszam.

Goraco zapraszamy

Pozdrawiam Krzysiek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Aneta Ślązkiewicz
(anette84)
Wiking
Hej, my gramy w Asker, ale moze ciut wyzszy poziom niz Div 3, umiesz dobrze grac? napisz na dziubinka@gmail.com, szukamy wlasnie dziewczyn i chlopakow! Wtorki 21, Askerhallen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Aneta Ślązkiewicz
(anette84)
Wiking
Hej, my gramy w Asker, ale moze ciut wyzszy poziom niz Div 3, umiesz dobrze grac? napisz na
dziubinka@gmail.com
, szukamy wlasnie dziewczyn i chlopakow! Wtorki 21, Askerhallen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Leokadia)
Wiking
Czy polonia oslo może też zorganizować siatkówkę ale dla młodzieży bądź osób które nie grały zawodowo a chciałby miło spędzić czas z rodakami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(iznea001)
Wiking
Chcialam zadac dokladnie to samo pytanie. A co ze zorganizowaniem czegos samemu? Ja bym byla pierwsza chetna, znam tez pare innych osob, ktore by byly chetne gra w siatkowke.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Krzysiek Magic
(M4gic)
Wiking
Jezeli uzbiera sie min 6 7 osob chetnych sie pouczyc grac w siatke mozemy cos pomyslec i zglosic szkolke poloni oslo do zwiazku


Pozdrawiam Krzysiek

W razie pytan dzwonic 96669973 miedzy 9 a 15
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok