Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Siatkówka - Norwegia

Czytali temat:
Arkadiusz Milewczyk (1547 niezalogowanych)
21 Postów
Maciej Sz
(xhernx)
Wiking
Witam.
Proszę o kontakt osoby grające w przeszłości profesjonalnie w siatkówkę. Są plany grania w lidze tu w Oslo. Potrzeba ludzi co coś jeszcze pamiętają
Obecnie można pograć również na plaży. Dajcie znać.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Adrian Moskal
(Dj Adriano)
Wiking
No to jest juz jeden bardzo chetny
Nie gralem zawodowo, lecz Amatorsko w Pl, byly regularne treningi i rozgrywki
Poki co szlifuje forme do powrotu na boiska trawiaste do pilki kopanej i chcialbym sie tez tutaj gdzies w jakms klubie zagniezdzic, ale jeszcze musze duzo potrenowac
Ale mysle, ze nie przeszkadzalo by mi gdybym gral w miedzyczasie w siatke, ba, nawet by i pomoglo Czekam na dalsze instrukcje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
andy 20
(andy20)
Wiking
Też z chęcią zagram. Podajcie tylko termin i miejsce a bede W PL grywałem regularnie. Już czytałem o waszym klubie na innym forum ale niestety nie aktywowano mi tam jeszcze konta :/
Szukałem tutaj w Oslo jakiegoś amatorskiego klubu, ale ciężko nawet o ludzi do gry...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafal G...
(Sawyer81)
Wiking
mnie też możecie wciągnąć na liste
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Nowicjusz
Pare lat temu grałam w siatke nawet w mistrzostwach Polski. teraz niestety pare ładnych kilo do przodu ale jestem chętna. Jak okaże się że jestem do bani to nic WAŻNE ZE PRÓBOWAŁAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Kiedys bylem dobry w tym sporcie lecz dawno nie gralem ale jestem chetny daj znac co i jak

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Maciej Sz
(xhernx)
Wiking
Chciałbym zaprosić chętnych na trening sprawdzający wasze umiejętności. Pogadam z resztą chłopaków i spróbujemy ustalić jakiś termin.

Z siatkarskim pozdrowieniem,
Maciek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Nowicjusz
czyli że to tylko dla facetów była propozycja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Maciej Sz
(xhernx)
Wiking
Nie...dla najlepszych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Chętnie spróbuję swoich sił. Co prawda miałem 1,5 roku przerwy, ale pewnych rzeczy nigdy się nie zapomina czekam na inf.

pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok