hei wam mam do sprzedania bilet z Warszawy 25 kwietnia na 6:05 rano przylot do norwegi godzina 8 , cena biletu + bagaz(32)+ oplata za zmiane nazwiska 789 koron zainteresowanych prosze o kontakt na pata9202@hotmail.com
14 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Svelvik. W gabinecie możliwa jest komunikacja w języku polskim. Zespół jest międzynarodowy – większość pracowników mówi po polsku :) Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych tj.: - leczenie zachowawcze (tj wypełnienia,czyszczenie itp) - leczenie kanałowe - chirurgia - odbudowa protetyczna zniszczonych oraz brakujących zębów - ...