Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Polski Konsulat w Oslo. - Norwegia

4 Posty
Monika Kieliszek
(moniolonek)
Wiking
Niedawno Spotkalam sie z nieprzyjemnym potraktowaniem w polskim konsulacie.
Niektore pracujace tam panie zachowuja sie jakby byly "bozyszczem tlumow".
ja rozumiem ze polak polakowi wilkiem...ale przeciez w takim urzedzie jak POlski Konsulat
powinno sie pomagac, a tak naprawde coraz czesciej mozna sie spotkac z opryskliwoscia
i nie wiedziec czemu czesto stwierdzeniem.." no bo przeciez...!!"
"No bo Przeciez" panie zatrudnione w polskim konsulacie w oslo sa tak waznymi
osobami ze "to my mamy byc dla nich a nie one dla nas" prawda??
"No bo przeciez" panie zatrudnione w polskim konsulacie wiedza wszystko o Norwegii,
POlsce i mowia 5 jezykami ...tylko jakos zapomnialy sie angielskiego i norweskiego nauczyc.
NO bo po co?? skoro tam sami Polacy przychodza.....i to wnioskujac po mojej rozmowie z jedna z pracujacych tam pan, polacy "kali chciec, kali moc" co to im " obornik z glowy jeszcze nie wywietrzal".
Wszyscy jestesmy Polakami na takich samych zasadach. Mowie DOSC!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
Manio!!!! To raczej specyfika naszego narodu niz kraju w ktorym przebywamy!!!!! Mialem do czynienia z polska placowka dyplomatyczna w pewnym innym kraju europy.Zostalem poprostu pobity i skradziono mi wszystkie dokumenty oraz pieniadze.!!!!Policja tego kraju udzielila wszelkiej mozliwej pomocy wlacznie z postawieniem obiadu poczym zawiezli mnie do naszego kochanego konsulatu gdzie musialem prosic na kolanach prawieze o wydanie jakiegokolwiek zaswiadczenia kto ja jestem!!!!!!!!!!!!!!!!wystarczylby jeden telefon do firmy (to byla podroz sluzbowa) aby potwirerdzic moja tozsamosc,jeden faks!!!!nie wspomne o pozyczeniu kwoty astronomicznie wysokiej (500ZL) 150 euro na paliwo i podroz powrotna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oczywiscie mialem tydzien na zwrot calej kwoty pod grozba ............ domyslasz sie jaka.przesiedzialem tam godziny a wszyscy patrzyli na mnie jak na morderce a nie poszkodowanego.Czulem ze zaklocilem sielanke i idylle a z oddali co chwile dobiegaly mnie glosy" a ten co tutaj robi albo a ten to jeszcze tutaj"!!!!!!!!!!!!!!!!!! naprawde nic przyjemnego i nikomu nie zycze kontaktow z naszymi rodakami-urzednikami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów
Zimny Dran
(ZimnyDran1)
Stały Bywalec
Znajomi którzy mieszkają w Oslo od około 10-ciu latek mówili ze nic się pod względem ambasady RP nie zmieniło, ogólna ocena wystawiona ambasadzie RP i polskiemu kościołowi w Oslo to 2. Wnioski, unikać jak teściowej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
huber30 napisał:
... i polskiemu kościołowi w Oslo to 2. Wnioski, unikać...
W Oslo ani w całej NORGE NIE MA POLSKIEGO KOŚCIOŁA
Są jedynie polscy księża między innymi również i Katoliccy którzy odprawiają MSZE ŚW.również i w języku polskim i tylko tyle ...
Dlatego nie rozumiem twojego stwierdzenia wystawiającego jakąkolwiek ocenę Temu Kościołowi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok