Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

Polski Konsulat w Oslo. - Norwegia

Monika Kieliszek
(moniolonek)
(Użytkownik)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Polski Konsulat w Oslo. 5 Lat, 1 Miesiąc temu Oklaski: 0  
Niedawno Spotkalam sie z nieprzyjemnym potraktowaniem w polskim konsulacie.
Niektore pracujace tam panie zachowuja sie jakby byly "bozyszczem tlumow".
ja rozumiem ze polak polakowi wilkiem...ale przeciez w takim urzedzie jak POlski Konsulat
powinno sie pomagac, a tak naprawde coraz czesciej mozna sie spotkac z opryskliwoscia
i nie wiedziec czemu czesto stwierdzeniem.." no bo przeciez...!!"
"No bo Przeciez" panie zatrudnione w polskim konsulacie w oslo sa tak waznymi
osobami ze "to my mamy byc dla nich a nie one dla nas" prawda??
"No bo przeciez" panie zatrudnione w polskim konsulacie wiedza wszystko o Norwegii,
POlsce i mowia 5 jezykami ...tylko jakos zapomnialy sie angielskiego i norweskiego nauczyc.
NO bo po co?? skoro tam sami Polacy przychodza.....i to wnioskujac po mojej rozmowie z jedna z pracujacych tam pan, polacy "kali chciec, kali moc" co to im " obornik z glowy jeszcze nie wywietrzal".
Wszyscy jestesmy Polakami na takich samych zasadach. Mowie DOSC!!

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

(fazi)
(Gość)
Wiking
Odp.:Polski Konsulat w Oslo. 5 Lat, 1 Miesiąc temu Oklaski: 0  
Manio!!!! To raczej specyfika naszego narodu niz kraju w ktorym przebywamy!!!!! Mialem do czynienia z polska placowka dyplomatyczna w pewnym innym kraju europy.Zostalem poprostu pobity i skradziono mi wszystkie dokumenty oraz pieniadze.!!!!Policja tego kraju udzielila wszelkiej mozliwej pomocy wlacznie z postawieniem obiadu poczym zawiezli mnie do naszego kochanego konsulatu gdzie musialem prosic na kolanach prawieze o wydanie jakiegokolwiek zaswiadczenia kto ja jestem!!!!!!!!!!!!!!!!wystarczylby jeden telefon do firmy (to byla podroz sluzbowa) aby potwirerdzic moja tozsamosc,jeden faks!!!!nie wspomne o pozyczeniu kwoty astronomicznie wysokiej (500ZL) 150 euro na paliwo i podroz powrotna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oczywiscie mialem tydzien na zwrot calej kwoty pod grozba ............ domyslasz sie jaka.przesiedzialem tam godziny a wszyscy patrzyli na mnie jak na morderce a nie poszkodowanego.Czulem ze zaklocilem sielanke i idylle a z oddali co chwile dobiegaly mnie glosy" a ten co tutaj robi albo a ten to jeszcze tutaj"!!!!!!!!!!!!!!!!!! naprawde nic przyjemnego i nikomu nie zycze kontaktow z naszymi rodakami-urzednikami.

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Borys Borowski MultiNOR
(Borys Borowski MultiNOR)
(Użytkownik)
Nowicjusz

Zasiłek rodzinny i opiekuńczy w Norwegii

Zasiłek rodzinny i opiekuńczy w Norwegii Złóż dokumentację online i uzyskaj świadczenia socjalne z Norwegii na dzieci!   Firma MultiNOR będąca partnerem portalu MojaNorwegia.pl świadczy profesjonalne usługi dla Polaków pracujących w Norwegii. Wybierając nasze usługi trafiasz w ręce profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i znajomością specyfiki rynku norweskiego. Nasi konsultanci to eksperci w swojej dziedzinie. Doskonale orientują się w norweskich przepisach podatkowych oraz zagadnieniach związanych z pracą i pobytem w Norwegii. ...
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: 21X XXX XXX [Pokaż]

Strona www: mojanorwegia.pl/zasilek-r...

+Kup wpis sponsorowany
Hubert S
(ZimnyDrań)
(Użytkownik)
Stały Bywalec
Odp.:Polski Konsulat w Oslo. 5 Lat, 1 Miesiąc temu Oklaski: 2  
Znajomi którzy mieszkają w Oslo od około 10-ciu latek mówili ze nic się pod względem ambasady RP nie zmieniło, ogólna ocena wystawiona ambasadzie RP i polskiemu kościołowi w Oslo to 2. Wnioski, unikać jak teściowej

Loguj się Loguj się  
Gabriel PROTEST Gabriel PROTEST
(gabriel)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:Polski Konsulat w Oslo. 5 Lat, 1 Miesiąc temu Oklaski: 172  
huber30 napisał:
... i polskiemu kościołowi w Oslo to 2. Wnioski, unikać...
W Oslo ani w całej NORGE NIE MA POLSKIEGO KOŚCIOŁA
Są jedynie polscy księża między innymi również i Katoliccy którzy odprawiają MSZE ŚW.również i w języku polskim i tylko tyle ...
Dlatego nie rozumiem twojego stwierdzenia wystawiającego jakąkolwiek ocenę Temu Kościołowi.

Loguj się Loguj się  
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...
wiek od 18 do 45 lat
Szukaj znajomych
Ogłoszenia promowane

Wspólna podróż