Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Badania okresowe - Norwegia

Czytali temat:
janusz janusz Amadeusz Ar. czesio. oj tam nazwisko... VIOLA72 KEJA siawek slawek K MN Marek Pratnicki MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo JasJasnieweski Kowalczyk apiecia Ja Gabriel Ole_Nordmann (1885 niezalogowanych)
3 Posty
Marek Pratnicki
(maru71)
Wiking
Witam, chciałem się zapytać kogoś kto wie gdzie mogę zrobić badania okresowe (kwalifikacje kod 95 )
Posiadam prawko norweskie i w sierpniu skączyly mi się uprawnienia. Może ktoś się orientuje gdzie i co muszę mieć, aby je ponowic.
Z góry dziękuję.

pozdr...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
maru71 napisał:
Witam, chciałem się zapytać kogoś kto wie gdzie mogę zrobić badania okresowe (kwalifikacje kod 95 )
Posiadam prawko norweskie i w sierpniu skączyly mi się uprawnienia.
Może ktoś się orientuje gdzie i co muszę mieć, aby je ponowic.
Z góry dziękuję.
pozdr...

Ogólnie to wszystkie konkretne informacje powinieneś znaleźć tutaj:
www.vegvesen.no/Om+Statens+vegvesen/Pres...eter/Vis?key=1007314
Podałem jedynie przykładową zakładkę na tej stronie, resztę powinieneś znaleźć sam w odpowiednich zakładkach i odnośnikach do innych stron.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -17  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
Ja Gabriel napisał:
maru71 napisał:
Witam, chciałem się zapytać kogoś kto wie gdzie mogę zrobić badania okresowe (kwalifikacje kod 95 )
Posiadam prawko norweskie i w sierpniu skączyly mi się uprawnienia.
Może ktoś się orientuje gdzie i co muszę mieć, aby je ponowic.
Z góry dziękuję.
pozdr...

Ogólnie to wszystkie konkretne informacje powinieneś znaleźć tutaj:
www.vegvesen.no/Om+Statens+vegvesen/Pres...eter/Vis?key=1007314
Podałem jedynie przykładową zakładkę na tej stronie, resztę powinieneś znaleźć sam w odpowiednich zakładkach i odnośnikach do innych stron.


przykładową zakładkę... ...im głębiej w las tym więcej drzew...i ciemniej...ciemniej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
idz do swojego fastlege i powiedz jakie musisz zrobic badania (do prawka jako kierowca zawodowy) pani/pan lekarz wyciaga specjalny druk i wypelnia go, z tym lecisz do vegensow i gotowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
ale przed wizyta u lekarza MUSISZ odbyc 35 godzinny kurs (podzwon i popytaj w szkolach jazdy lub u swojego pracodawcy)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marek Pratnicki
(maru71)
Wiking
Od lekarza papier mam, byłem w vegvesenie za bardzo języka nie znam z tego co zrozumiałem to do szkoły na jakieś kurs kazała iść. I nie wiadomo ile coś takiego kosztuje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bob1
(Bob1)
Wiking
Badania robisz u swijego fastlege lekaz pierwszego kontaktu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marek Pratnicki
(maru71)
Wiking
Ok dzięki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok