Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
reklama | kup tutaj »

Jakiego prawnika mi polecicie? Stavanger/ Kristiansand /Oslo - Norwegia

37 Postów
Diana Hofman
(DianaHofman)
Nowicjusz
Hej
Jak w temacie.

Czy ktoś z czystym sumieniem może polecić prawnika do sprawy z NAV?

Z góry dziękuję .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
mnie obslugiwalo kiedys

www.advokatco.no/

Ale szczerze byle jaki adwokat bedzie dobry byle tylko byl to norweg. Polacy sie slabo znaja a Ci co sie poznali to chca za uslugi jak za zboze. Pamietaj ze masz prawo do darmowego adwokata friretthjelp jezeli twoj dochod nie przekroczyl 247 tys kr brutto, pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(cebularz)
Stały Bywalec
DianaHofman napisał:
Hej
Jak w temacie.

Czy ktoś z czystym sumieniem może polecić prawnika do sprawy z NAV?

Z góry dziękuję .


Z czystym sumieniem to ja moge polecic Selmer.no pytanie czy masz dosc piniendzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Założyciel MN
w takich sprawach podobno najlepszy jest eos-advokat.no/
Zgłoś wpis
368 Postów

(cebularz)
Założyciel MN
piekny napisał:
w takich sprawach podobno najlepszy jest eos-advokat.no/

"Podobno" to wlasciwe slowo. Taka sama prawda jak z Bergamutami. Na podstawie jakiego rankingu stawiasz tak smiala teze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Założyciel MN
Po pierwsze znam Tomka, wiem, że jest pracowity i ma dużą wiedzę nt. spraw tego typu. Po drugie, rozmawiałem z dwoma jego klientami i wyrażali się bardzo dobrze nt. tego co on robi. Po trzecie chyba raczej nie znajdziesz żadnej negatywnej opinii na jego temat.
Zgłoś wpis
368 Postów

(cebularz)
Założyciel MN
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Założyciel MN
bo wszędzie jest Thommessen
Zgłoś wpis
368 Postów

(cebularz)
Założyciel MN
napisał:
Po pierwsze znam Tomka, wiem, że jest pracowity i ma dużą wiedzę nt. spraw tego typu. Po drugie, rozmawiałem z dwoma jego klientami i wyrażali się bardzo dobrze nt. tego co on robi. Po trzecie chyba raczej nie znajdziesz żadnej negatywnej opinii na jego temat.

Nie szukam negatywnych info a raczej pozytywnych. Przyznasz, ze to iz ty sam nie bedac prawnikiem uwazasz, ze ma on duza wiedze niczego nie wnosi do sprawy. Opinie 2(sic!) anonimowych klientow to kiepska rekomendacja. O firmie brak jakiejkolwiek wzmianki w portalach prawniczych w Norwegii

Samousprawiedliwianie nie jest tożsame z kłamaniem ale sugerowanie, ze sa najlepsi...Ponadto forma "podobno" zmienia postrzeganie tresc i upewnia nas w przekonaniu, ze to nie tylko osoba piszaca ale rowniez inni tak uwazaja. Swoisty womm bez jakiegokolwiek umocowania w faktach.
Jedynie fakt znajomosci polskiego moze byc atutem, hoc w takich sprawach korzysc zbedna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(cebularz)
Założyciel MN
piekny napisał:
bo wszędzie jest Thommessen

Bo zapewne dobry..o koledze z EOS nie ma wzmianki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok