Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

nav zabiera polowe kwoty - Norwegia

8 Postów
Marta Nowak
(marta446442)
Wiking
pomocy od luitego jestem na zwolnieniu lekarskim i od kwietnia przechodze na macierzynskie problem w tym ze nav zabiera mi polowe wyplaty. Co mam w takiej sytuacji zrobic?? dlaczego nie pobieraja mi normalnego podatku tylko az polowe?? To jest zapewne w ich interesie zeby zobaczyc jaka tabele podatkowa posiadam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Paweł >
(spandus123456)
Wiking
Najlepiej pójść osobiście do NAVu wziąść ze sobą kartę podatkową i wyjaśnić sytuacje.Jeśli to jest pomyłka z ich strony na pewno wyregulują Ci wypłaty .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Marta Nowak
(marta446442)
Wiking
No niby tak ale jak wziąść kartę podatkowa jak teraz jest tylko w wersji elektronicznej. Przynajmniej tak mówią...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
Marta, jeszcze tak nie było żeby nav miał swoj oddzial na mojej norwegii. jak nie wiesz jaka masz tabele podatkowa to sprawdz sobie na altinn.no

A tak w ogole to czemu nie pojdziesz do nav i sie spytasz...2 lewe rece ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Paweł >
(spandus123456)
Wiking
Masz może miniID ?? jeśli tak to zaloguj się na altina i możesz sobie pobrać i wydrukować pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Trzeba przesłać do NAV informację o karcie podatkowej, lub taką kartę zamówić w przypadku jej braku. Najlepiej wyjaśnić najpierw sprawę w NAV, na czym polega problem.

Więcej informacji: www.multinor.no/kontakt
Zgłoś wpis
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
MultiNOR napisał:
Trzeba przesłać do NAV informację o karcie podatkowej, lub taką kartę zamówić w przypadku jej braku. Najlepiej wyjaśnić najpierw sprawę w NAV, na czym polega problem.

Więcej informacji: www.multinor.no/kontakt


nav pobiera sobie sam kartę podatkowa, robił to już wtedy gdy jeszcze ręcznie dostarczało się taka pracodawcy. Więc wizyta w skatt najpierw.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok