1e5672e205ceb1c04a4423095b7276ac
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
TEMAT:  

Praca w Oslo dla kucharza - Norwegia

Jarek Żmuda
(Lucyfer)
(Użytkownik)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Praca w Oslo dla kucharza 5 Lat temu Oklaski: 0  
Witam, mam na imię Jarek i szukam pracy w Oslo w charakterze kucharza, oczywiście jestem świadomy ze bede zaczynać od zmywania czy pomocy w kuchni, to nie jest problem, problemem jest to że mówię tylko po angielsku mam pytanie: mam dyplom zawodu i czy jest sens go tłumaczyć? Czy tutaj taki dyplom ma jakąś wartość dla pracodawcy? Jeśli go tłumaczyć to na jaki język Norweski czy Angielski ? proszę o pomoc...

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

(MariposaNegra)
(Gość)
Wiking
Odp.:Praca w Oslo dla kucharza 5 Lat temu Oklaski: 0  
Hej. Wiem ze kazdy dokument dotyczacy wyksztalcenia jest wazny i zawsze lepiej go miec. Czy norweskie czy angielskie tlumaczenie... Hm... Moi znajomi uzywali angielskich i tez bylo ok. Ale norweskimi pewnie tez nikt nie pogardzi Coz niewiele Ci moge pomoc no ale... Powodzenia

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

(Hilton)
(Gość)
Wiking
Jarku, wszystkie dyplomy, referencje, wyróżnienia, nagrody w konkursach - wszystko to tylko podwyższa szanse zatrudnienia. I jesli nie szukasz pracy jako kucharka u mnie w domu to przetłumacz wszystkie dokumenty na angielski lub norweski i składaj CV gdzie sie da, do pizzerii jak i do "Radisona". A królestwo za konia ma znajomego w kuchni w radisonie, wiec moze zapytaj o namiary.

Loguj się Loguj się  
ka mi
(kami)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:Praca w Oslo dla kucharza 5 Lat temu Oklaski: 33  
Hilton napisał:
...I jesli nie szukasz pracy jako kucharka u mnie w domu

kurcze ubiegłas mnie :/

Loguj się Loguj się  
Jarek Żmuda
(Lucyfer)
(Użytkownik)
Wiking
Nie ma się co śmiać, myślałem nad tym żeby jeździć po domach i gotować ludziom obiady trzeba tylko dopracować co do ceny za h żeby wszyscy byli zadowoleni... mam auto mogę od rana jeździć po domach i na obiad ok 2 h wyjdzie żeby ugotować, oczywiscie wszystko zależy co kto sobie życzy dużo osób nie ma czasu dotować albo się im nie chce a polska kuchnia we własnym domu spoko rozwiązanie musiał bym tylko poszukać chętnych... nie koniecznie polaków

Loguj się Loguj się  
Darek ...
(ulv72)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:Praca w Oslo dla kucharza 5 Lat temu Oklaski: 112  
hilton i kami... wy tak serio z tymi obiadami ?

a dwoch moze byc ? lucyfer bedzie gotowal bo ma fach a ja moge na zmywaku po obiedzie zap....

ale ubaw bylby hehehe...

Loguj się Loguj się  
Jarek Żmuda
(Lucyfer)
(Użytkownik)
Wiking
Kucharz musi utrzymać porządek na stanowisku pracy, nie załapiesz sie na zmywak hehe

Loguj się Loguj się  
Darek ...
(ulv72)
(Użytkownik)
Maniak
ech ty niewdzieczny

Loguj się Loguj się  

(Hilton)
(Gość)
Wiking
Lucyfer i ulv, moja kuchnia jest do waszej dyspozycji, ale jesli lucyfer potrzebuje 2 godzin aby ugotowac obiad.... ja gotuje max 30 minut, obojetnie co

Loguj się Loguj się  
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Lotnisko Okęcie
(Lotnisko Okęcie)
(Użytkownik)
Wiking

LOTNISKO OKĘCIE

PRZEWÓZ OSÓB Z/NA LOTNISKO OKĘCIE Jeżdzimy każdego dnia , w dzien i w nocy na trasie: Radom - Starachowice - Skarżysko i okolice Gwarantujemy: - Odbiór z lotniska, nawet jeśli lot jest opóźniony - Stały koszt, niezależnie od pory dnia Przyjeżdzamy pod wskazany adres. Wystarczy zadzwonić. Skontaktuj się z nami: Tel. + 48 603 18 19 20 E-mail: biuro@edytrans.pl Zapraszamy!
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: + X XXX XXX [Pokaż]

Strona www: edytrans.pl/

+Kup wpis sponsorowany
Darek ...
(ulv72)
(Użytkownik)
Maniak
Hilton napisał:
Lucyfer i ulv, moja kuchnia jest do waszej dyspozycji, ale jesli lucyfer potrzebuje 2 godzin aby ugotowac obiad.... ja gotuje max 30 minut, obojetnie co

obojetnie co ? nie prowokuj bo zaraz wynajde w ksiazce kucharskiej takie cos, co nijak w pol godziny
sie nie da

Loguj się Loguj się  
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia »

Nowe zdjęcia użytkowników

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...
wiek od 18 do 45 lat
Szukaj znajomych

Ogłoszenia promowane

fbbd3a8daf22e0bfbbf6d862a572de7d