Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

ZWOLLENNICY JAROSLAWA KACZYNSKIEGO WPISUJMY SIE - Norwegia

Czytali temat:
1 Post

(Luba)
Wiking
Chcesz znowu agitowac Magielda, to popraw błędy stylistyczne, interpunkcyjne itd., bo ciężko się w tym przesłaniu ogarnąc. Pisałam już o tym wcześniej, że zamiast skupic sie nad merytoryką, trzeba szyfrowac. I co ja mam sobię myślec? Że tacy ot maja mój kraj nakręcac? Tutaj za dużo zwolenników Pana Jarka - jak to buńczucznie nazywasz swojego kandydata - nie znajdziesz. Cóż, może się mylę? Gratuluję zapału
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Luba)
Wiking
Poza tym proponuje jakiś kurs PR, bo wtedy, ewentualnie, możesz się dowiedziec Drogi Postowiczu o tym, jak wyjaskrawic pewne detale, w jaki sposób uszanowac czytajacego posty, w jaki sposób go zachęcic do przyłączenia się, a tak to trzepiesz trzy po trzy i zamienia sie to juz sama nie wiem w co, bo przecież nie kabaret...w żenadę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Lærer)
Wiking
Magielda napisał:
Z POPARCIEM TUTAJ
Zblizaja sie wybory prezydenkie. Prawo i Sprawiedliwosc wystawilo swojego kandydata, ktory jest zawsze blisko Polonii. nasi starsi polonusi w Australii mialem okazje ich odwiedzic wiele razy glosuja na Jaroslawa Kaczynskiego, wczesniej poparli sp. Lecha Kaczynskiego. Tak samo wyglada sytuacja wsrod starej dobrej patryiotycznej polonii z ameryki tam 90 % popiera Kaczynskiego.
Apeluje dzisiaj do mlodej Polonii norweskiej. Nie dajmy sie zepchnac na drugi plan, nie dajmy sie nabrac na tych liberalow przez ktorych musielismy opuscic kraj za chlebem bo w Polsce zyje sie coraz gorzej. To rzady Tuska doprowadzily do tego ze my musielismy sie poddac nowej fali emigracji.
Dzis jest szansa aby Polska byla zauwazona w swiecie aby z tego bogactwa ktore mamy korzystali wszyscy obywatele jak to jest w Norwegii. Mamy wegiel, mamy miedz mamy aluminium i okazalo sie ze mamy niezmierzone poklady gazu ziemnego w postaci lupkowej. Pytam sie jak wyglada podzial tego bogactwa jak wyglada dochod z tych bogactw i gdzie jest transmitowany. Wezmy Norwegie tu z tej ropy zyja wszyscy tu nie ma dysproporcji w zarobkach 10 razy a najwyzej trzy razy. tutaj premier zarabia 3 do czterech razy wiecej niz srednia krajowa a u nas 10 razy.
Pozdrawiam wszystkich
Przebrala sie miarka glosujemy na Jarka


Chlopie, a gdzie Jasna Gora i JPII w tle????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów
Zimny Dran
(ZimnyDran1)
Stały Bywalec
SPIEPRZAJ DZIADU!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1132 Posty
Gosia P
(małgośka)
Maniak
Luba napisał:
Poza tym proponuje jakiś kurs PR, bo wtedy, ewentualnie, możesz się dowiedziec Drogi Postowiczu o tym, jak wyjaskrawic pewne detale, w jaki sposób uszanowac czytajacego posty, w jaki sposób go zachęcic do przyłączenia się, a tak to trzepiesz trzy po trzy i zamienia sie to juz sama nie wiem w co, bo przecież nie kabaret...w żenadę?

Dodam tylko tyle , że jeżeli to jest Twoja praca to powinni Cię zwolnić Magielda w trybie natychmiastowym .
Uważam podobnie jak Luba , że zniechęcasz ludzi swoimi postami , nie odpowiadasz na to co piszą tylko jak katarynka wklejasz ciągle to samo i tak się zastanawiam , czy Ty czasami nie pracujesz dla sztabu wyborczego Napieralskiego , Komorowskiego albo jeszcze innego kandydata ...


edit : i awatar jakoś Ci się wydłużył /rozjechał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Magielda napisał:
Z POPARCIEM TUTAJ
Zblizaja sie wybory prezydenkie. Prawo i Sprawiedliwosc wystawilo swojego kandydata, ktory jest zawsze blisko Polonii. nasi starsi polonusi w Australii mialem okazje ich odwiedzic wiele razy glosuja na Jaroslawa Kaczynskiego, wczesniej poparli sp. Lecha Kaczynskiego. Tak samo wyglada sytuacja wsrod starej dobrej patryiotycznej polonii z ameryki tam 90 % popiera Kaczynskiego.
Apeluje dzisiaj do mlodej Polonii norweskiej. Nie dajmy sie zepchnac na drugi plan, nie dajmy sie nabrac na tych liberalow przez ktorych musielismy opuscic kraj za chlebem bo w Polsce zyje sie coraz gorzej. To rzady Tuska doprowadzily do tego ze my musielismy sie poddac nowej fali emigracji.
Dzis jest szansa aby Polska byla zauwazona w swiecie aby z tego bogactwa ktore mamy korzystali wszyscy obywatele jak to jest w Norwegii. Mamy wegiel, mamy miedz mamy aluminium i okazalo sie ze mamy niezmierzone poklady gazu ziemnego w postaci lupkowej. Pytam sie jak wyglada podzial tego bogactwa jak wyglada dochod z tych bogactw i gdzie jest transmitowany. Wezmy Norwegie tu z tej ropy zyja wszyscy tu nie ma dysproporcji w zarobkach 10 razy a najwyzej trzy razy. tutaj premier zarabia 3 do czterech razy wiecej niz srednia krajowa a u nas 10 razy.
Pozdrawiam wszystkich
Przebrala sie miarka glosujemy na Jarka


Bry.
No to lecim:
-Kto robił badania wśród Polonii "z ameryki" (południowa północna?) że 90% popiera Kopię Zapasową
może posiadacz maybacha z Torunia?
-Dlaczego zaraz musieli opuścić, może komuś się fiordy podobają?
-Polska była zauważana podczas poprzedniej prezydentury i powiem ci że nie rwałem się wtedy do oznajmiania wszystkim że to mój prezydent, rodak,więc mam nadzieję że takich zauważeń już nie będzie.
-Co ma prezydent do złóż naturalnych i dysproporcji w zarobkach? Przecież prezydent to reprezentacja narodu, nie pomieszało ci się czasem wyborami parlamentarnymi?
-"Średnia krajowa według gus to 3165, 14 zł." w 2009r a zarobki premiera miesięcznie 12 542 PLN brutto. plus dodatki. więc gdzie te 10x?
-Wybory prezydenckie więc co ma płemieł do kartofla?

Z takimi postulatami to na księżyc albo marchewkowe pole i wszyscy będą happy
no i na koniec:
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
No i bym zapomniał:
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
magielda to pinokio przypominam sobie że ze trzy tygodnie temu miał nawiedzenieprzełożonego z torunia tu na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(wioskowyglupek)
Wiking
Hot News: Polska jest najwazniejsza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok