Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Smietnik elkjopa - Norwegia

13 Posty

(MichalMoroz)
Wiking
Witam, chcialem zapytac jak przewiesc,wyslac Sprzet z polskiego supermarketu tzn Ze Smietnika elkjopu, Jakies 10 laptopow, did samochodowe 4, 8 Telefonow, 8 routerow, pelno kabelkow, ladowarer , plejke2 i 3 I inne rzeczy Jakies 30-40kg. Paczke to Raczej mi oclà, do tego pewnie vat, porozkrecac to? Moze wyslac jako prezent ale jak 10 laptopow, Moze napisac umowe kupna sprzedazy za Jakies drobne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr Loranty
(LOLeK_)
Wiking
Ale ty jestes chlopie nienormalny
Jak plybiesz do pl to wszystko bierzesz i nie pytasz o takie rzeczy

Gorzej przez Niemcy niestety bo te sie czepiaja..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
MichalMoroz napisał:
Witam, chcialem zapytac jak przewiesc,wyslac Sprzet z polskiego supermarketu tzn Ze Smietnika elkjopu, Jakies 10 laptopow, did samochodowe 4, 8 Telefonow, 8 routerow, pelno kabelkow, ladowarer , plejke2 i 3 I inne rzeczy Jakies 30-40kg. Paczke to Raczej mi oclà, do tego pewnie vat, porozkrecac to? Moze wyslac jako prezent ale jak 10 laptopow, Moze napisac umowe kupna sprzedazy za Jakies drobne.
Mam nadzieje, ze wiesz, ze branie elektroniki z takich punktow to kradziez. Na ogol elkjøp ma zamontowane kamery przy takich punktach. Pewnie juz jestes uwieczniony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(MichalMoroz)
Wiking
Mam znajomego ktory tam Pracuje I powiedzieli Ze moge sobie wziasc Jesli mi sie przyda I jak nie Robie balaganu w kolo to jego to nie obchodzi. Ponawiam pytanie , go nie płyne a jedenie co moge leciec samolotem albo wyslac to paczka. Co z Clem I vatem na to?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
I powiedzieli Ze moge sobie wziasc Jesli mi sie przyda



...kobieta ma racje...to kradzież...
...znajomy uprzejmie powiedzial,że możesz sobie wziąć... jeeeeden_!..
a nie wszystko na handel...
...nie wiesz jak przewieżć ten łup...
...weż kilka rowerów...
...też stoją na dworcach ...pewnie są niczyje...bo po co by tak stały?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok