Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
krzysztof ignaszak
(kaliszanin)
Wiking
Niech sie pani nie poddaje ! Polacy w Norwegi sa z pania ! Nie wszyscy polacy w Norwegii sa poje..... i nie wszyscy sa za mordowaniem dzieci ! Pozdrawiamy i szacunek za odwage ! STOP ABORCJI !A swolocz niech szczeka ! Karawana jedzie dalej !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -27  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
kaliszanin napisał:
Niech sie pani nie poddaje ! Polacy w Norwegi sa z pania ! Nie wszyscy polacy w Norwegii sa poje..... i nie wszyscy sa za mordowaniem dzieci ! Pozdrawiamy i szacunek za odwage ! STOP ABORCJI !A swolocz niech szczeka ! Karawana jedzie dalej !


...o przemyt chyba już zawitał pod strzeche!...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -20  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ja Gabriel napisał:
napisał:
Ja Gabriel napisał:
PAOLO COSTA napisał:
ODWAZNA KOBIETA!!!!
Bzdura totalna!
Głupia i zachukana parafialnie, myślała, że coś zawojuje, podpuszczona przez miejscowego katolickiego klechę.
Lekarz nie ma prawa ingerować pacjentowi w jego prywatny aktualny Światopogląd.
Ma jedynie, wykonywać rzetelnie swój wyuczony zawód lekarza i tyle we tymże tymmacie.

Bzdura totalna!
Nikt nie jest niewolnikiem i kazdy ma prawo odmowic. Jedni wierza w milosc do kota inni maja swoje przekonania.
Prawo ustanawiaja ludzie mniej lub bardzie poczytalni, ale to nie znaczy ze ja musze sie z tym zgadzac.
Tak lekarz ma wykonywac rzetelnie swoj zawod MA LECZYC
W jaki sposob ingerowala w swiatopoglad odmawiajac wykonania zabiegu?
Aborcji tez nie ma prawa odmowic?

Nie będę z tobą polemizował w tym temacie, ponieważ jak widać z twojego wpisu nie do końca rozumiesz zapodanego problemu, a mnie osobiscie nie chce się robić tobie indywidualnego wykładu na tematy tobie mentalnie niedostępne.
Niemniej zejdę na twój poziom i dam przykład z życia wzięty, z pacu budowy.
Majster na budowie, każe tobie założyć szelki bezpieczeństwa i wejść na belkę, wiszącą nad gruntem na wysokości 20m i zdjąć niebezpieczny element zagrażający innym wypadkiem zagrażającym życiem.
Majster poucza ciebie co masz wykonywać na jego bezpośrednie głosowe polecenia, każe podpisać odpowiedni dokument stanowiskowego przeszkolenia HMS, ty podpisujesz a następnie, odmawiasz wykonania tego polecenia, ponieważ uważasz iż nie jesteś w stanie tego bezpiecznie wykonać, ponieważ twoje obecne wyszkolenie, nie daje bezpiecznej gwarancji bezpieczeństwa dla wykonania tego zadania.
Mijają 2 godziny bezproduktywnej paplaniny, a w tym czasie ten element urywa się i powoduje znaczne szkody materialne i zdrowotne dla innej osoby przebywającej prawnie w zasięgu tego konkretnego problemu.
Majster zgłasza wniosek o zwolnienie z pracy w trybie natychmiastowym ze wszystkimi prawnymi skutkami ponieważ mogłeś a nie chciałeś uczestniczyć w usunięciu niebezpiecznego budowlanego problemu.

TAK właśnie, jest teraz z tą konkretną lekarką, ona powinna, jednak nie może, ponieważ jej prywatne odczucie, jest niezgodne z tym co wcześniej i bez przymusu podpisała.
Jednymi słowy jest NIEBEZPIECZNA DLA PACJENTÓW.
Dokładnie tak samon jak ten przykładowy budowlaniec, na tym przykładowym placu budowy, mógł uniknąć wypadku, jednak nie chciał, zasłaniając się na wyrost prawem, do własnego decydowania o tym co może a co nie powinienen wykonywać pomimo zewnętrznej pomoczy Majstra.

Odpowiedzialnosc ponosi przelozony bo to na jego polecenie ktos zostawil niebezpieczny element na belce, ewentualnie pracownik, ktory dopuscil sie zaniechania obowiazkow i BHP . Ja zawsze mam prawo odmowic.Przedewszystkim bezpieczenstwo moje a potem innych. I przyklad slaby bo nie rozmawiamy o odmowie udzielenia pomocy przez lekarza. Ani zycie ani tez zdrowie nie bylo zagrozone. Definicje podalem wczesnjej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Zuzanna kowalska
(zyzannak)
Wiking
Faktycznie nie wszyscy sa przeciw ciemnocie. Jest tez pokolenie ( przepraszam nie chce obrazic wszystkich, ale adresuje do tych, ktorych zdazylam poznac), emigracja lata 80 te.. dla ktorych jedyna i objawiona prawda , to prawda kosciola. Ktorzy bezrefleksyjnie szerza ciemnote, zaslaniajac sie ,ze polacy to narod katolicki. Prosze Panstwa, historia, historią... a mlodzi, myslacy polacy potrafia analizowac i wyciagac wnioski, bez wzgledu jakie nakazy otrzymuja z " plebani". I z przerazeniem patrze, na panie doktorki, czy panie dyrektorki szkol poslkich, ktore pokazaja nas jako ciemny narod, dla ktorego jedynym wyznacznikiem jest urzednik koscielny. Studiowalyscie w Kraju za moje podatki i wasz zawod to jest sluzba. Nie podoba sie, bo macie inne przekonania... zawsze mozna zmienic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Darek Oslo
(Darek1969)
Wiking
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Darek Oslo
(Darek1969)
Wiking
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Darek Oslo
(Darek1969)
Wiking
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty

(maverik)
Początkujący
Dzieci nie mozna zabijac nawet tych nie urodzonych ,nie my powinnismy osadzac kto przychodzi i kiedy przychodzi na ten swat i czy to bug czy to natura osadza ! Ale napewno nie powinnismy tego robic my,a dzieci sa fajne i jak sie urodza to je kochamy -bo to nasze dzieci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baca2006
(baca2006)
Wiking
Moim zdaniem wszyscy pisowcy powinni siedzieć we własnym kraju i bawić się tym błotem , którego narobili po 89 roku...Bo ja przez nich musiałem wyjechać i nie życzę sobie aby któryś z nich niszczył moją wolność i moje wolne życie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
baca2006 napisał:
Moim zdaniem wszyscy pisowcy powinni siedzieć we własnym kraju i bawić się tym błotem , którego narobili po 89 roku...Bo ja przez nich musiałem wyjechać i nie życzę sobie aby któryś z nich niszczył moją wolność i moje wolne życie...

Koniecznie musisz napisac cos wiecej o swoim tragicznym losie pod rzadami PISu.
Poruszyla mnie twoja historia.
To wstrzasajace, jakie cierpienia spotykaja ludzi pod dzika dyktatura kaczystowska.
Napisz jak udalo ci sie wydostac z PISolandu.
Porwales samolot na Tempelhof ,wyczolgales sie podkopem czy przedzierales sie zielona granica pod obstrzalem z karabinkow automatycznych na Bialorus ?
Czy ktos odwazyl sie pomoc tobie czy samotnie walczyles o swoja wolnosc i zycie.
Oczywiscie nie ujawniaj swoich danych osobowych ,bo wiesz Macierewicz wszedzie ma
swoich ludzi.Jesli potrzebujesz ukryc sie na jakis czas to pisz na priv. Mam mete niedaleko.
Kup sobie tylko troche prowiantu i to wystarczy. O nic sie nie martw.Pelna konspiracja.
Mam samych zaufanych ludzi- przewaznie sieroty po Platformie i troche KODowcow.
Glowa do gory !!! Damy rade !!! Tusk na krola Europy !!!

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok