Refinansiering w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
 Pomagają, bo to dziecinnie łatwe. W Norwegii trwa 27. finał WOŚP [RELACJA] Wydarzenia
Hanna Jelec 12 stycznia 2019
13:00

Pomagają, bo to dziecinnie łatwe. W Norwegii trwa 27. finał WOŚP [RELACJA]

Skomentuj
27 WOŚP w kraju fiordów będzie obfitował w liczne atrakcje. 12 stycznia finał w Sandnes i Haugesund. wikimedia.org/ fot. Zorro2212/ CC BY-SA 4.0
Weekend pod znakiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczęły sztaby ze Stavanger i Haugesund. 12 stycznia zarówno Polonia, jak i chętni Norwegowie zbierają się, by wziąć udział w 27. Finale WOŚP i zebrać jak najwięcej „dla dzieci małych i bez focha". Sztaby przygotowywały moc atrakcji: koncerty, warsztaty, pokazy i licytacje. Relacjonujemy na bieżąco, co dzieje się w Sandnes i Haugesund.

Sandnes [GODZ. 20:55]

Wolontariusze przypominają o zbiórkach online i liczą na pobicie rekordu sprzed roku. A teraz czas na koncert Kasi Kowalskiej z zespołem! 

Po występie, o godz. 22.30, w Sandnes zaplanowano kultowe „światełko do nieba". Uświetni je pokaz ognia i występ bębniarski w wykonaniu artysty Karima.

Haugesund [GODZ. 20.30]

Koniec 27. Finału WOŚP w Haugesund! Podziękowania należą się wszystkim uczestnikom. Sztabowcom, a także występującym i pomagającym w wydarzeniu należą się brawa za motywację i organizację. Grajcie dalej, do końca świata i jeden dzień dłużej!
Zdjęcie nadesłane przez jednego z czytelników. Wielkie brawa dla wolontariuszy i wszystkich uczestników WOŚP z Haugesund!
Zdjęcie nadesłane przez jednego z czytelników. Wielkie brawa dla wolontariuszy i wszystkich uczestników WOŚP z Haugesund! Robert Zielinski

Sandnes [GODZ. 20:00]

Energii nie brakuje także na scenie w Sandnes!

Haugesund [GODZ. 19:30]

W Haugesund o godz. 19.30 pojawi się Janek Traczyk. Artysta już kilka dni temu zapraszał na swój koncert w ramach 27. Finału WOŚP:

Sandnes [GODZ. 18:30]

Trwają koncerty w Sandnes. Na scenie możemy zobaczyć Frytta, StsLab, a około godz. 19:30 Krzysztofa Hirsza&Rock11. O godz. 21 zagra Kasia Kowalska.

Haugesund [GODZ. 18:30]

Wśród Polonii nie brakuje talentów! Na scenie w Haugesund pokaz ulicznej piłki nożnej:

Haugesund [GODZ. 17:30]

Wolontariusze ze sztabu Haugesund zgromadzili mnóstwo artystów, którzy uświetniają finał swoimi występami:

Sandnes [GODZ. 17:20]

Dzieje się w Sandnes! Od 17.10 na scenie Echofisk, a o 18.30 wystąpi dobrze znany Polonii i miłośnikom hip hopu Frytt z StsLab. O 19.00 rozpocznie sie pokaz tańca w wykonaniu House of Dance.

Sandnes [GODZ. 16:07]

Od godz. 16 trwa występ WOŚP-owej dziecięcej grupy kolędowej. O 16.50 na scenie zobaczymy chór Tasta Kvinns i dyrygentkę Aleksandrę Orzechowską-Niedzielę.

Haugesund [GODZ. 16:05]

Mali mistrzowie sztuk walki budzą respekt widzów w Haugesund! Tymczasem pamiętajcie, że o 16.20 ruszają kolejne licytacje. O godz. 16.35 na scenie wystąpi Elisabeth Kvinnsland.

Już o godz. 17 słodka niespodzianka, czyli ciasto marcepanowe dla wszystkich! A o 17.15 pokaz ulicznej piłki nożnej. Pamiętajcie, że wciąż trwają też animacje w kąciku dla dzieci.

Sandnes [GODZ. 15:50]

Czas na trochę egzotyki: na scenie w Sandnes wystąpi m.in. Ivo Andric, który zaprezentuje pokaz tańca serbskiego oraz Zankar Dance Academy z pokazem tańca indyjskiego.

Sandnes [GODZ. 15:40]

Sztab ze Stavanger postarał się o masę atrakcji. Czas na występ dla miłośników hip hopu:

Haugesund [GODZ. 14:50]

W Haugesund dzieje się... magia! Pokaz iluzjonisty Tomasza Sadowskiego:

Sandnes [GODZ. 14:15]

Finał w Sandnes trwa w najlepsze. Na scenie odbywa sie pokaz taneczny:
Organizatorzy przypominają, że pomóc może każdy, niezależnie od wieku czy pochodzenia. A oto najmłodszy z obecnych w Sandnes wolontariuszy:

Haugesund [GODZ. 14.00]

Do 27. Finału WOŚP w Norwegii o godz. 14.00 dołącza sztab WOŚP Haugesund. Na wydarzenie zapraszają pełni motywacji wolontariusze:
Całość odbywa się w widocznej poniżej Vardafjellhallen. Pamiętajcie, że finał w Haugesund potrwa aż do wieczora!
 Szczegóły o tym, jak dotrzeć do Vardafjellhallen znajdziecie na Facebooku sztabu.
Szczegóły o tym, jak dotrzeć do Vardafjellhallen znajdziecie na Facebooku sztabu. sztab WOŚP Haugesund
Na godz. 14.20 zaplanowano koncert Krzysztofa Manczaka i Maksyma Kruegera. Potem mała zmiana w programie: o 14.40 pokaz iluzjonisty Tomasza Sadowskiego. O godz. 15 przyjdzie czas na pierwsze licytacje. Około 15.20 ruszy zumba.
Nad 27. Finałem WOŚP z Haugesund czuwa sztab wolontariuszy.
Nad 27. Finałem WOŚP z Haugesund czuwa sztab wolontariuszy. Sztab WOŚP Haugesund
W tym roku wolontariusze postarali się o naprawdę cenne fanty możliwe do zdobycia na licytacjach. Specjalnie na finał przygotowano m.in. przepyszne torty.

Sandnes [GODZ. 13.00]

Rozpoczął się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowany przez sztab ze Stavanger. Wydarzenie rozpoczyna koncert Zespołu Ludowego Polonia. Wszystko ma miejsce w Fredheim Arena przy Årsvollveien 21 w Sandnes.

Wolontariusze są już w pełnej gotowości:
O 13.40 zacznie się występ Nadii Nweke, a już o godz. 14 ruszają pierwsze licytacje voucherów, paczek i ciekawych niespodzianek. O 14.10 rozpocznie się interaktywny pokaz pierwszej pomocy, a o 14.30 wystąpi Maja Kryj. O 14:45 zacznie się pokaz trampolinowy w wykonaniu Jumpup. Dokładną rozpiskę godzinową znajdziecie na Facebooku sztabu.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas