Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wataha Fest. Polonijna impreza pod norweskim niebem Rozrywka
Anna Moczydłowska 19 sierpnia 2018
08:00

Wataha Fest. Polonijna impreza pod norweskim niebem

1
Skomentuj
Na tegorocznej imprezie nie brakowało atrakcji. Były koncerty, strefa dziecięca i gastronomiczna fot. Wataha Fest
Zaczęło się od pomysłu kilku zapaleńców. Burza mózgów, miesiące przygotowań i tony entuzjazmu – tyle trzeba było, by zorganizować pierwszą imprezę z cyklu Wataha Fest. Po jej sukcesie przyszła pora na kolejną edycję. – W tym roku znowu podnieśliśmy poprzeczkę. Przybyło zdecydowanie więcej osób niż rok temu, a ich reakcja pokazała, że nasze zaangażowanie ma sens – przekonują organizatorzy Wataha Fest 2018, który odbył się w Bjørkeskogen.
– Pogoda dopisała, frekwencja również i to bardzo nas cieszy, bo widać, że impreza zdobywa popularność. Tradycyjnie już zjawili się przedstawiciele polonijnych społeczności z różnych rejonów Norwegii. Część przyjechała specjalnie na Wataha Fest, choć wcale nie mieli blisko. Cieszy również duża liczba zupełnie nowych osób, którym bardzo się podobało i które obiecały wrócić za rok – mówi Przemysław Sobaniec, współorganizator.
fot. Wataha Fest
fot. Wataha Fest
fot. Wataha Fest
fot. Wataha Fest
fot. Wataha Fest
fot. Wataha Fest
fot. Wataha Fest
Na tegorocznej imprezie nie brakowało atrakcji. W strefie dziecięcej królowały dmuchane zamki, a w sportowych konkurencjach brało udział mnóstwo maluchów. Był trening na trampolinach, balony, malowanie twarzy i tańce.

Na głodomorów czekały zapiekanki, gofry, gulasz, bigos, pierogi, gołąbki i wiele innych potraw. Można było też zaopatrzyć się w polskie produkty w polskim sklepie.

Jedną z głównych atrakcji polonijnej imprezy były koncerty.

– I tak pierwszego dnia wystąpił lokalny raper Juan Manuel Vargas, następnie Laura Daniela, Ola Pękala, BENIAMIN i  UMMI. Całą piątkową imprezę zakończyła dyskoteka, którą poprowadził DJ ALEX. Kolejny dzień również upłynął w muzycznym klimacie. Koncerty rozpoczęła Maja Kryj, która jak zwykle zrobiła świetne show. Główną część zaczęliśmy od występu Krzyśka Hirsza z Sandnes, który zachęcił wszystkich do zabawy. Następny był BENIAMIN i główną gwiazda, czyli zespół AYARISE, który zaprezentował nam materiał ze swej debiutanckiej płyty – relacjonują organizatorzy.

I dodają: – Była moc i pozytywna energia, wspólne śpiewy znanych kawałków i gra na bębnach. Cóż więcej trzeba, gdy wszyscy są w świetnych nastrojach, a lato trwa w najlepsze? Chyba jedynie kolejnej edycji, na którą już wteraz zapraszamy w pierwszy weekend sierpnia przyszłego roku!
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
agnieszka Agnieszka
agnieszka Agnieszka 19-08-2018 15:03

Najlepsza impreza, wspaniali ludzie, moc pozytywnej energii,

3
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas