Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Oscary 2020: Polka i Norweżka na jednej scenie. Zaśpiewały utwór z „Krainy Lodu 2” Rozrywka
Monika Pianowska 10 lutego 2020
11:06

Oscary 2020: Polka i Norweżka na jednej scenie. Zaśpiewały utwór z „Krainy Lodu 2”

Skomentuj
Podczas Oscarów 2020 jeden z utworów nominowanych do otrzymania statuetki w kategorii Najlepsza oryginalna piosenka filmowa, Into the Unknown, zaśpiewało razem 11 wokalistek. adobe stock/ licencja standardowa
Prestiżowe złote statuetki już rozdane, ale emocje po najgorętszej filmowej nocy w roku jeszcze nie opadły. Wśród przywoływanych przez media kluczowych momentów Oscarów 2020 nie zabrakło akcentów zarówno z Polski, jak i kraju fiordów.
Podczas gali z 8 na 9 lutego o status najlepszego filmu ubiegało się Boże Ciało, a na scenie obok 10 innych wokalistek z różnych krajów stanęła Polka Katarzyna Łaska, wykonując wspólnie z nimi utwór Into the Unknown z disnejowskiego hitu Kraina Lodu 2. W oryginale śpiewają go Idina Menzel i Norweżka Aurora.
Reklama

Elsa z Krainy Lodu razy dziesięć

Tegoroczną galę wręczenia Oscarów uświetniły wykonania utworów nominowanych w kategorii Najlepsza oryginalna piosenka filmowa. Na liście tytułów pretendujących do tego miana znalazł się motyw przewodni z animacji Kraina Lodu 2. Chociaż w oryginale wykonują go tylko dwie wokalistki – Idina Menzel i Aurora – organizatorzy gali przygotowali widzom niespodziankę.
Poniżej: lista wokalistek, które wykonały utwór Into the Unknown w czasie gali Oscary 2020.
W przeddzień święta kinematografii ogłosili, że do piosenkarek dołączy jeszcze dziewięć kobiet, które dubbingowały główną bohaterkę lodowej baśni, Elsę, w innych wersjach językowych disnejowskiej produkcji. Na oscarowej scenie pojawiły się w związku z tym wokalistki z Danii, Niemiec, Japonii, Ameryki Łacińskiej, Rosji, Hiszpanii i Tajlandii, a skład uzupełniła Katarzyna Łaska, odpowiedzialna za głos polskiej Elsy, i druga Norweżka, Lisa Stokke. Ostatecznie jednak Oscara za najlepszy utwór z filmu otrzymało (I'm Gonna) Love Me Again z Rocketmana.
Poniżej nagranie z wykonania Into the Unknown podczas Oscarów 2020:
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas